Lewandowski zwrócił się do dzieci. Każde z nich powinno to przeczytać

- Chciałbym Wam powiedzieć, abyście wierzyli, że wszystko, czego pragniecie z całego serca, jest możliwe do osiągnięcia. Naprawdę jest. Nigdy się nie poddawajcie - napisał Robert Lewandowski w mediach społecznościowych, składając życzenia najmłodszym z okazji Dnia Dziecka. Potem zwrócił się do swoich córek, Laury i Klary.
Zobacz wideo

Niebawem dobiegnie końca pierwszy sezon Roberta Lewandowskiego w barwach Barcelony. Pewne jest, że Polak zdobył mistrzostwo Hiszpanii oraz krajowy Superpuchar. Dodatkowo jest blisko zdobycia tytułu króla strzelców, ponieważ jego przewaga nad Karimem Benzemą wynosi pięć goli (Lewandowski ma 23, a Francuz 18 - red.). 4 czerwca Lewandowski zagra ostatni mecz w tym sezonie ligi hiszpańskiej z Celtą Vigo. Na cztery dni przed tym spotkaniem kapitan reprezentacji Polski złożył życzenia najmłodszym z okazji ich święta.

Lewandowscy składają życzenia dzieciom. "Nie ma rzeczy niemożliwych"

Robert Lewandowski opublikował post w mediach społecznościowych, gdzie widniał na zdjęciu wraz ze swoimi córkami, Laurą i Klarą. Napastnik Barcelony postanowił złożyć życzenia najmłodszym z okazji Dnia Dziecka. "Drogie dzieci, w dniu Waszego święta chciałbym Wam powiedzieć, abyście wierzyli, że wszystko, czego pragniecie z całego serca, jest możliwe do osiągnięcia. Naprawdę jest. Nigdy się nie poddawajcie. Nie ma rzeczy niemożliwych. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka" - napisał Lewandowski na Instagramie.

 

Później Lewandowski krótko zwrócił się do swoich córek. "Klaro, Lauro, tata zawsze będzie przy Was" - podsumował. Na podobny gest zdecydowała się Anna Lewandowska, publikując wideo, gdzie znajdują się obie córki. "Dzień dziecka. Uwielbiam każde święto, kiedy możemy sprawić Klarze oraz Laurze dodatkową radość. Ponoć w każdym z nas jest trochę dziecka. Dostrzegacie u siebie tę dziecięcą naturę? Ja zdecydowanie tak!" - napisała żona napastnika Barcelony.

Wcześniej życzeniem w kontekście swojego dziecka podzieliła się Iwona Lewandowska, mama Roberta na łamach WP SportowychFaktów. "Poproszę syna, żeby utrzymał pierwsze miejsce w klasyfikacji strzelców La Liga. Spełniłby swoje kolejne wielkie marzenie. Dlatego niech coś jeszcze dołoży w tym sezonie. Swojego syna znam bardzo dobrze, jednak na pewno czymś mnie jeszcze zaskoczy. On już tak ma" - pisała Lewandowska.

Więcej o: