Media: Pique miał się pobić z bratem Shakiry. Konflikt wszedł na nowy poziom

Ciąg dalszy sporu Shakiry z Gerardem Pique. Tym razem miało dojść do rękoczynów pomiędzy byłym piłkarzem a bratem piosenkarki, Tonino Mebarakiem. "Dyskusja Shakiry z Pique stała się tak gwałtowna, że najwyraźniej Tonino musiał bić się z byłym partnerem siostry, by ją obronić" - ujawniła Veronika Basto z programu "La mesa caliente". Na miejscu miała zjawić się też policja.

Związek Gerarda Pique z Shakira rozpadł się w czerwcu 2022 roku. Powodem miały być liczne zdrady byłego piłkarza FC Barcelony. Para nie rozstała się w przyjaznej atmosferze i często publicznie kieruje wobec siebie uszczypliwości. Piosenkarka nagrała nawet diss na 36-latka i jego obecną partnerkę Clarę Chię Marti. Okazuje się, że ostatnio sprawy przybrały nieoczekiwany obrót i rzekomo doszło do rękoczynów. 

Zobacz wideo "Wyszedł Juergen Klopp i ciężko było odmówić"

Kolejna afera w życiu Shakiry i Pique. Hiszpan miał wdać się w bójkę z bratem piosenkarki. Na miejscu rzekomo interweniowała policja

O całej sprawie poinformowała Veronika Bastos - prowadząca program "La mesa caliente" w "Telemundo". Dziennikarka wyjawiła, że w ostatnich dniach Pique udał się do Miami na spotkanie z dziećmi. To tam po rozstaniu zamieszkała Shakira z synami. Na miejscu miało dojść do kłótni piosenkarki z byłym piłkarzem. Rozmowa tak się zaostrzyła, że do akcji musiał wkroczyć brat Kolumbijki, Tonino Mebarak. I właśnie wtedy rzekomo doszło do fizycznego starcia mężczyzn. 

"Dyskusja Shakiry z Pique stała się tak gwałtowna, że najwyraźniej Tonino musiał pobić się z byłym partnerem siostry, by ją obronić" - powiedziała dziennikarka, cytowana przez kataloński "Sport". To jednak nie koniec. Z informacji przekazanych przez Bastos wynika, że na miejscu pojawiła się nawet policja, która rozdzieliła mężczyzn i dopiero wówczas zakończono bójkę. Służby mundurowe nie wydały jednak oficjalnego komunikatu w tej sprawie, więc nie wiadomo, czy do takiego incydentu i interwencji policji rzeczywiście doszło. Same strony też nie odniosły się do sprawy.

Mimo wszystko Pique udało się spędzić czas z dziesięcioletnim Milanem i ośmioletnim Sashą. Paparazzi sfotografowali ich w jednym z najbardziej luksusowych hoteli w Miami. 

Więcej treści sportowych na stronie głównej Gazeta.pl

Konflikt Shakiry, Pique i ich rodzin narasta

To nie pierwszy raz, kiedy media piszą o bójce w kontekście Shakiry i Pique. "El Popular" informował kilka tygodni temu, że do rękoczynów doszło też między piosenkarką a matką byłego piłkarza, Montserrat Bernabeu. Kolumbijka oskarżała teściową o ukrywanie niewierności syna z Chią i odciąganie jej myśli o rzekomym romansie Pique. Kobieta miała też udostępniać byłemu piłkarzowi i jego kochance należący do rodziny dom pod Barceloną. Po tych doniesieniach Shakira spotkała się z matką Hiszpana - w trakcie rozmowy teściowa miała uderzyć piosenkarkę na oczach dzieci.

Więcej o: