Koszmarna kontuzja piłkarza. Dostał cios w krocze i trafił do szpitala. "Jakbym wbijał sobie nóż"

Piłkarz Malmo FF, Lasse Nielsen, miał ogromnego pecha podczas jednego z treningów przed startem sezonu. Obrońca dostał silny cios w krocze i musiał przejść pilny zabieg. - Wszystko jest już tak, jak być powinno. Mam dwójkę dzieci i bez żadnych problemów mogę mieć ich więcej - śmieje się po nieprzyjemnym incydencie.

Duński środkowy obrońca Lasse Nielsen od stycznia 2017 roku jest zawodnikiem Malmo FF. W tym czasie wywalczył z klubem trzy mistrzostwa Szwecji, a poprzedni sezon zakończył na 7. lokacie. Obecnie zespół przygotowuje się do startu nowego sezonu. Zawodnik niedawno miał przerwę w przygotowaniach, a wszystko za sprawą wypadku na jednym z treningów.

Zobacz wideo Santos opuści hit ekstraklasy. "Są do wyciągnięcia "perełki". To przyszłość kadry"

Duński piłkarz musiał przejść zabieg po wypadku na treningu. "Pojawił się ból, który nie chciał zniknąć"

Nielsen został trafiony w pachwinę przez jednego z kolegów. - Jak zwykle po takim uderzeniu pojawił się ból, który nie chciał zniknąć. To nie jest coś, do czego jesteś przyzwyczajony. Często dostajesz piłką, a potem mijają cztery lub pięć minut i jest w porządku - stwierdził zawodnik, cytowany przez portal fotbollskane.se. - To był czysty pech. To nie była brzydka gra ze strony kolegi - dodał.

Kiedy ból nie ustępował, zawodnik udał się na izbę przyjęć. Tam okazało się, że doszło do uszkodzenia jądra i potrzebny jest zabieg. - Wszystko jest już tak, jak być powinno. Mam dwójkę dzieci i bez żadnych problemów mogę mieć ich więcej. Nie ma żadnych przeciwwskazań. Po prostu potrzebuję czasu, żeby się wyleczyć - zapewnił.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Ujawnili zarobki gwiazd Premier League. Tyle zarabiają w tydzień. Kwoty z kosmosu Ujawnili zarobki gwiazd Premier League. Tyle zarabiają w tydzień. Kwoty z kosmosu

Duński obrońca opowiedział również, jak przebiegała rekonwalescencja. - Przez pierwszy tydzień nic nie robiłem. Przesiadywałem na kanapie, wstawałem jedynie do toalety i żeby napić się wody, a potem z powrotem. Bolało za każdym razem, gdy wstawałem, jakbym wbijał sobie nóż w brzuch. Musiałem być bardzo ostrożny, co przy dwójce dzieci jest ciężkie. Są przyzwyczajone do tego, że aktywnie spędzam z nimi czas - powiedział.

To byłby hit. Zaskakujące doniesienia. Juventus chce legendę Realu Madryt To byłby hit. Zaskakujące doniesienia. Juventus chce legendę Realu Madryt

Nowy sezon ligi szwedzkiej wystartuje w ten weekend. Już w sobotę 1 kwietnia Malmo FF rozegra pierwszy mecz w rozgrywkach i podejmie u siebie Kalmar FF. Nielsen ma nadzieję, że uda mu się zagrać w tym spotkaniu. Zapowiedział również, że nie zamierza korzystać z żadnej dodatkowej obrony krocza.

Więcej o: