Kibic Manchesteru pokazał jakie jedzenie dostał na stadionie. Szok. Lepiej stołować się w B-klasie

Manchester United strzelił sobie w stopę. Wszystko przez catering, który oferuje swoim kibicom na meczach domowych. W sieci pojawiło się zdjęcie hot-doga, zamówionego przez jednego z kibiców. Najlepszym opisem do tego dania niech będą słowa jednego z internautów, że "tacka wygląda bardziej apetycznie".

Widowisko piłkarskie w oczach wielu kibiców ma kilka stałych punktów. Oprócz widowiska na murawie fani chcą najczęściej też spotkać się ze znajomymi, a także coś zjeść. Najpopularniejszym posiłkiem stadionowym w Polsce jest kiełbasa z grilla nazywana "giętą". Podawana jest najczęściej z chlebem lub bułką oraz musztardą, lub keczupem. Im lepszy sektor, tym lepsza jakość i większy wybór. Wydawać by się mogło, że podobnie sprawa ma się z ligą czy klubem - im większa marka, tym lepsza dbałość o klienta. Jak się okazuje, nic bardziej mylnego.

Zobacz wideo Morawiecki sprzeciwia się decyzji MKOl-u: Co to jest za podejście do tematu?!

Mistrz świata oskarżony. Szokujące szczegóły. Mistrz świata oskarżony. Szokujące szczegóły. "Ofiara była nieprzytomna"

Pokazał, jak gigant karmi swoich kibiców. Obraz nędzy i rozpaczy

Jeden z kibiców Manchesteru United pokazał światu, co otrzymał w punkcie gastronomicznym na "Old Trafford". Przecięta bułka, parówka, kilka wiórków startego sera i... to wszystko. Nie wygląda to zbyt atrakcyjnie, a jak dodamy do tego cenę, to sprawa ociera się już o skandal. Kibic za ten "rarytas" zapłacił 7 funtów i 50 centów, czyli w przeliczeniu na złotówki daje niespełna 40 złotych. Każdy może sobie zrobić rachunek w swojej głowie, co można za to kupić.

Sprawa hot-doga trafiła nawet do mediów. "Daily Mail" cytuje komentarze kibiców. Jeden z nich zażartował, że tacka, na której kibic trzyma hot-doga, wygląda bardziej apetycznie. Zdjęcie zostało opublikowane na koncie "Footy Scran" na Twitterze. Autor publikuje zdjęcia dań, które można kupić na stadionach na całym świecie. I tak się składa, że całkiem niedawno opublikowano zdjęcia z Polski. A konkretnie z II ligi, w której występuje Garbarnia Kraków. Na stadionie na krakowskim Ludwinowie całkiem sporych rozmiarów kiełbasę z bułką można kupić za 10 złotych, czyli niespełna 2 funty. Nawet nie ma sensu pytać, co się bardziej opłaca. Nie wspominając już o ofercie KTS Weszło, które kibicom rozdaje kiełbasę i piwo za darmo, grając na szóstym poziomie rozgrywkowym.

Roman Abramowicz Sensacyjne doniesienia. Abramowicz potajemnie finansował inny klub. Teraz grają tam Polacy

Więcej o: