Karygodne zachowanie Shakiry i jej teściowej. Na wszystko patrzyły dzieci

Konfliktu na linii Shakira - Montserrat Bernabeu ciąg dalszy. Tym razem miało dojść do poważnych rękoczynów, a wszystko na oczach dzieci kolumbijskiej piosenkarki i Gerarda Pique.

Gerard Pique w połowie 2022 roku rozstał się po 11 latach z Shakirą. Powodem miała być zdrada, jakiej dopuścił się z 23-letnią Clarą Chią. Związek z młodszą o 13 lat kobietą potwierdził przez media społecznościowe.

Zobacz wideo Rozemocjonowany Lewandowski po pokazie filmu: To wielkie wydarzenie dla mnie

Shakira pobiła się ze swoją teściową. Wszystko na oczach dzieci

Hiszpańskie media rozpisują się na temat kolejnej już afery pomiędzy Shakirą a Montserrat Bernabeu, matką Gerarda Pique. Według informacji "El Popular" piosenkarka oskarża 60-latkę o ukrywanie niewierności swojego syna z Chią i odciąganie jej myśli o rzekomym romansie piłkarza. Bernabeu miała także udostępniać piłkarzowi i jego nowej kochance należący do rodziny dom pod Barceloną, gdzie para mogła spędzać w ukryciu przed Shakirą i mediami.

Gdy Shakira dowiedziała się o wszystkim, miała wpaść w szał i spotkała się z teściową. Jak podają media, podczas konfrontacji matka Pique uderzyła piosenkarkę na oczach swoich wnuków - dziesięcioletniego Milana i ośmioletniego Sashy. Dzieci miały bardzo źle przeżyć to, co zobaczyły. Dziennik "El Periodico" twierdzi, że napiętą sytuację źle znosi nowa partnerka 36-latka, która przez cały ten konflikt miała dostać ataku paniki i trafić do szpitala.

 

Konflikt Shakiry z matką Pique. Między nimi iskrzyło już wcześniej

Złe emocje między dwiema kobietami można było zauważyć już wcześniej. W styczniu 2022 kilka dni przed ogłoszeniem przez Pique nowego związku nagrano kłótnię Shakiry z teściową. Ta druga miała mieć pretensje do piosenkarki o sukienkę, w jakiej przyszła na galę. W pewnym momencie na nagraniu ze sprzeczki widać, jak Bernabeu łapie Shakirę za twarz, a następnie ucisza ją gestem palca na ustach.

Spain Soccer La Liga La Liga podjęła decyzję ws. Gaviego. Barcelona odetchnęła, ale jest haczyk

Na początku roku media donosiły także o geście Shakiry, który jasno wskazywał na to, co sądzi o matce swojego byłego partnera i jakie ma z nią relacje. Obie kobiety mieszkają obok siebie, a gdy związek Shakiry i Pique legł w gruzach, kolumbijska gwiazda wystawiła na tarasie manekina wiedźmy, zwróconego w stronę domu Bernabeu.

City się nie zatrzymuje. Chce wydać kolejne 300 milionów. Kluczowy projekt City się nie zatrzymuje. Chce wydać kolejne 300 milionów. Kluczowy projekt

Gerard Pique na początku tego roku zakończył swoją karierę piłkarską i spełnia się teraz w innej roli. Hiszpan obecnie rozwija swój biznes, jakim jest przedsięwzięcie o nazwie "Kings League".  Jest to liga dla siedmioosobowych zespołów, składających się z gwiazd świata piłki i influencerów, przyciągająca zainteresowanie tysięcy fanów. Do tej pory w wydarzeniu tym udział wzięli m.in. Sergio Aguero, czy Iker Casillas.

Więcej o: