Cristiano Ronaldo zdradził, o co się wścieka na syna. "Chcę, by był najlepszy"

Cristiano Ronaldo zdradził o co się wścieka na syna, bardzo utalentowanego piłkarza, który gra w grupach młodzieżowych Realu Madryt.

Cristiano Ronaldo Junior jest najstarszym synem Cristiano Ronaldo. Urodził się 17 czerwca 2010 roku i pierwsze piłkarskie kroki stawia w zespołach młodzieżowych klubów, w których gra jego ojciec. Ostatnio związany był z zespołem młodzieżowym Manchesteru United, ale po odejściu Ronaldo seniora z angielskiego klubu, 12-latek również opuścił Wyspy Brytyjskie i trafił do Realu Madryt.

Zobacz wideo "Polski Thomas Mueller". Lewandowski wreszcie będzie miał partnera

Kosecki grzmi. Zarzuca reprezentantom brak dojrzałości. Rzuca konkretne nazwiska Kosecki grzmi. Zarzuca reprezentantom brak dojrzałości. Rzuca konkretne nazwiska

Cristiano Ronaldo zdradził o co się wścieka na syna. "Chcę by był najlepszy"

Na temat swojego syna wypowiedział się Cristiano Ronaldo. Zdradził też, jakie zachowanie syna go złości.

- Zobaczymy, czy będzie świetnym piłkarzem. Jeszcze nim nie jest. Czasem pije colę, je frytki i wie, że się wściekam. Mówię mu, by chodził na bieżni, a potem wskoczył do zimnej wody, by się zregenerować, a on mówi: „Tato, ale jest tak zimno". To normalne, bo jest młody. On ma potencjał. Jest szybki, dobrze drybluje, ale to nie wystarczy. Wymaga to dużo ciężkiej pracy i poświęcenia. Nie będę na niego naciskał, by został piłkarzem. Jednak szczególnie chcę, by był najlepszy, czy to piłkarz, czy lekarz - powiedział Cristiano Ronaldo.

O najstarszym synu portugalskiej gwiazdy zaczęło robić się głośno, kiedy to podczas gry w młodzieżowych zespołach Juventusu mógł popisać się imponującymi statystykami. W październiku 2019 roku statystycy wyliczyli, że w 23 meczach, Ronaldo Junior zdobył 58 goli i zaliczył 18 asyst. Wtedy również media donosiły, że młody talent, podobnie jak ojciec, dużo trenuje na siłowni i poza treningami w klubie, nieustannie szkoli się pod okiem Cristiano Ronaldo.

Josep Guardiola i Luis Enrique Wiadomo, kto może zastąpić Guardiolę. To jego przyjaciel. Wielkie nazwisko

Cristiano Ronaldo w latach 2009-2018 był piłkarzem Realu Madryt. W jego barwach zagrał 438 spotkań, w których zdobył 450 goli i miał 131 asyst. Wcześniej grał m.in. w Manchesterze United (346 meczów, 145 goli i 64 asyst). Obecnie jest zawodnikiem saudyjskiego klubu Al-Nassr FC, w którym wystąpił w ośmiu spotkaniach i strzelił dziewięć bramek.

Więcej o: