Czarodziej Ronaldinho. Co on zrobił? Zachwyca nawet na emeryturze [WIDEO]

Słynny brazylijski piłkarz - Ronaldinho wciąż potrafi czarować. Do internetu trafiło nagranie z jego niesamowicie efektownego zagrania w grze w siatkonogę.
Zobacz wideo

Ronaldinho wciąż imponuje

Ronaldinho zakończył karierę piłkarską w 2015 roku. Jest uznawany przez wielu za jednego z najlepszych piłkarzy w historii. W przeszłości występował m.in. w PSG, AC Milanie i FC Barcelonie, z którą święcił największe triumfy. W 2005 roku został wybrany najlepszym piłkarzem na świecie, odbierając Złotą Piłkę.

Teraz 43-letni Ronaldinho wciąż prowadzi aktywny tryb życia. Miesiąc temu mistrz świata z 2002 roku dołączył do nowo powstałej organizacji Kings League należącej do Gerarda Pique, byłego reprezentanta Hiszpanii i zawodnika FC Barcelony. W wolnych chwilach Ronaldinho gra też w siatkonogę. Podobnie, jak w przeszłości na murawie piłkarskiej, Ronaldinho tam również potrafi błyszczeć. Do internetu trafiło nagranie z jego niesamowitego kopnięcia. Brazylijczyk pokazał świetną technikę i umiejętności akrobatyczne.

Ronaldinho w swojej karierze zagrał 543 spotkań, zdobył 197 goli i miał 163 asyst.  Najwięcej bramek - 70 strzelił dla FC Barcelony. Jego bilans w reprezentacji Brazylii to: 97 meczów, 33 gole oraz 28 asyst. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.