Klub zbanował ją za pokazywanie nagich piersi. Kibice zareagowali zupełnie inaczej

Meksykańska modelka Ennid Wong postanowiła, że po każdym golu jej ulubionej drużyny Tigres, będzie publikować zdjęcia nagich piersi. Jej zdecydowanie nietypowa obietnica nie wszystkim się spodobała. Kobieta z pewnością nie spodziewała się konsekwencji, jakie ją spotkały.

Ennid Wong jest jedną z najpopularniejszych meksykańskich modelek. Na Instagramie obserwuje ją ponad półtora miliona użytkowników. Ma także konto na platformie OnlyFans, gdzie publikuje wiele materiałów. Jak sama zdradziła, dziennie zarabia około 10 tysięcy dolarów. 

Zobacz wideo Szczęsny tłumaczy porażkę: Czesi nas zdominowali ficzyznie

Ennid Wong ukarana zakazem stadionowym. Wszystko przez nietypową obietnicę

Wong prywatnie jest wielką fanką meksykańskiego zespołu Tigres UANL. Modelka często chodzi na spotkania tej drużyny. Jakiś czas temu postanowiła, że po każdym golu swojego ukochanego klubu będzie publikować zdjęcie nagich piersi. W mediach społecznościowych pojawiały się już nagrania ze stadionu, na których prezentowała swój biust. Obietnica Wong nie spodobała się jednak działaczom klubu, którzy ukarali ją dwuletnim zakazem stadionowym. Stwierdzili, że chcą, aby zespół kojarzył się innym wyłącznie z osiągnięć sportowych. 

Z powodu decyzji Tigres Wong stała się jeszcze bardziej popularna. Kibice okazali jej wiele wsparcia, a sama zainteresowana zaczęła udzielać licznych wywiadów. Zdradziła, że od pewnego czasu mężczyźni mają na jej punkcie obsesje, a ostatnio była związana z partnerem, który przelewał jej około 16 tysięcy dolarów miesięcznie. - Zaproponowano mi też 10 tysięcy dolarów za randkę z jedną osobą. Już wiesz, dokąd to zmierza - wyjawiła w rozmowie z Youtuberem Guatsiim. 

 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W rundzie wiosennej bieżącego sezonu Tigres po 12 kolejkach zajmuje szóste miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów. Gwiazdą tego klubu od 2015 roku jest były reprezentant Francji Andre-Pierre Gignac. W trwających rozgrywkach wystąpił w dziewięciu spotkaniach, w których strzelił pięć goli i zaliczył dwie asysty. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA