Georgina Rodriguez nagle zaczęła mówić o Annie Lewandowskiej. Zdradziła, co o niej myśli. Króciutko

Anna i Robert Lewandowscy pojawili się w serialu dokumentalnym poświęconym życiu Georginy Rodriguez. Polska para spotkała się z partnerką Cristiano Ronaldo w Cannes w zeszłym roku. Argentynka w krótkich słowach powiedziała, co myśli o żonie kapitana reprezentacji Polski.

Cristiano Ronaldo jest w związku z Georginą Rodriguez. Para poznała się w 2016 roku, kiedy pochodząca z Argentyny modelka pracowała dla Gucciego. Rodriguez cieszy się dużą popularnością, a niedawno wyszedł drugi sezon dokumentu Netflixa "Jestem Georgina", opowiadający o jej życiu. 

Zobacz wideo Lewandowski po porażce: Ciężko po dwóch takich ciosach wrócić na właściwe tory

Georgina Rodriguez opowiada o spotkaniu z Anną Lewandowską

W jednym z odcinków pojawili się niespodziewanie Robert i Anna Lewandowscy. Para spotkała się z partnerką Cristiano Ronaldo podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes w 2022 roku. Argentynka spędzała wtedy czas ze znajomymi. Anna i Robert przywitali się z Rodriguez, a żona piłkarza FC Barcelony spytała ją, jak czuje się jej mała córeczka Bella. Ta odparła, że wszystko u niej dobrze i często śpi. Następnie obie kobiety zapozowały do wspólnego zdjęcia. - To jest żona znanego piłkarza z Monachium (wówczas Robert Lewandowski grał jeszcze w Bayernie - przyp. red.). Spotkałyśmy się kilka razy. Jest bardzo miła - wyjaśniła Rodriguez znajomym. 

Partnerka Cristiano Ronaldo w serialu opowiedziała również o stracie dziecka. W kwietniu ubiegłego roku podczas porodu zmarł brat bliźniak Belli, Angel. - Za każdym razem, gdy miałam wizytę u ginekologa, śniły mi się koszmary. Bałam się. Strata małego Angela nie była naszą pierwszą tragedią. Wcześniej doświadczyliśmy już trzech poronień - stwierdziła. Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez wychowują wspólnie piątkę dzieci - najstarszego syna piłkarza Cristiano Ronaldo Juniora, córki Alanę i Bellę Esmeraldę oraz dwójkę bliźniaków Evy i Mateo, które Portugalczyk ma z amerykańską surogatką. 

Trener Czechów zdradził plan. Trener Czechów zdradził plan. "Polacy byli tym zaskoczeni"

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Rodriguez dodała, że w tych trudnych dniach oparciem dla niej był Cristiano Ronaldo, którego nazywa "miłością swojego życia". 

Bayern pokazał nowego trenera i wytłumaczył przyczyny zmiany: Bayern pokazał nowego trenera i wytłumaczył przyczyny zmiany: "Sprawy między drużyną a trenerem"

Więcej o: