Anglicy w szoku. Nie poznali swojego hymnu. Gigantyczna wpadka przed meczem el. Euro 2024 [WIDEO]

Eliminacje do Euro 2024 zaczynamy od wielkiej wpadki w meczu na szczycie. Włosi zaskoczyli Anglików w Neapolu wykonaniem ich hymnu. O tym, jak angielscy piłkarze ocenili występ włoskiej piosenkarki, najlepiej świadczą ich miny. Czegoś takiego się nie spodziewali.

Eliminacje do Euro 2024 rozpoczęte. Już pierwszego dnia doszło do rywalizacji pomiędzy finalistami poprzednich mistrzostw Europy - Włochami i Anglikami. Już na początku zmagań w grupie C doszło do małego zgrzytu. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem w Neapolu Anglicy zostali niemile zaskoczeni, słuchając własnego hymnu.

Zobacz wideo To dlatego Lewandowski nie pojawił się na konferencji

Tak piłkarze Anglii zareagowali na własny hymn. Co to było?

Włoscy organizatorzy zdecydowali, że zaśpiewa go jedna z tamtejszych piosenkarek. Jej interpretacja była co najmniej dziwna. Kobieta zaczęła śpiewać, ale po kilku słowach nagle przerwała i zaczęła od początku. Zapewne zorientowała się, że zamiast "God save the King" zaśpiewała "God save the Queen". Od czasu śmierci Elżbiety II i objęcia tronu przez Karola III, obowiązuje inna wersja. Potem przerw już nie było, ale wykonanie jej było na tyle powolne, że Anglicy mogliby pomyśleć, że to zupełnie inny utwór. Zresztą najlepiej oddają to ich miny. Wideo poniżej.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Więcej o: