Zaskakujące sceny. Piłkarze Realu i Barcelony rozdzieleni na treningu Hiszpanów

Luis de la Fuente, nowy trener reprezentacji Hiszpanii, wpadł na oryginalny pomysł, by piłkarze FC Barcelony i Realu Madryt na zgrupowaniu nie kontynuowali kłótni z hitu La Ligi.

W niedzielnym hicie La Ligi: FC Barcelona - Real Madryt (2:1) nie zabrakło brutalnych fauli, prowokacji i kłótni między zawodnikami. Piłkarze gości szczególnie narzekali na Gaviego, pomocnika FC Barcelony, mówiąc o nim, że jest bardzo arogancki.

Zobacz wideo To dlatego Lewandowski nie pojawił się na konferencji

Sinisa Mihajlovic screen Grób Sinisy Mihajlovicia może zostać przeniesiony. "Wyjątkowe miejsce"

Piłkarze FC Barcelony i Realu Madryt rozdzieleni na treningu Hiszpanii. Oryginalny pomysł

Wydaje się, że emocje po tym spotkaniu jeszcze długo nie opadną. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Luis de la Fuente, nowy trener reprezentacji Hiszpanii, który po nieudanych mistrzostwach świata (odpadnięcie w 1/8 finału po rzutach karnych z Marokiem) zastąpił Luisa Enrique. Wpadł on na oryginalny pomysł. Zdecydował bowiem, że piłkarze FC Barcelony i Realu Madryt trenowali osobno na zgrupowaniu reprezentacji Hiszpanii. De la Fuente chce bowiem uniknąć napięć i kolejnych kłótni między zawodnikami. Alejandro Balde i Gavi (obaj FC Barcelona) trenowali po jednej stronie, a Nacho, Daniel Ceballos i Daniel Carvajal (wszyscy Real Madryt) po drugiej stronie boiska. 

De la Fuente zadebiutuje w roli trenera Hiszpanów w sobotę, 25 marca w meczu u siebie z Norwegią (godz. 20.35) w ramach eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw Europy rozgrywanych w Niemczech. Trzy dni później mistrzowie świata z 2010 roku zmierzą się na wyjeździe ze Szkocją (godz. 20.45).

Saudi Arabia Ronaldo Ronaldo szokuje ws. arabskiej ligi. "Czwarta albo piąta na świecie"

W grupie A oprócz tych drużyn są jeszcze Gruzja i Cypr. Dwa najlepsze zespoły awansują na Euro.

Więcej o: