Sławomir Peszko wystąpi w programie uwielbianym przez Polaków. "Widzimy się wieczorem"

"Widzimy się wieczorem" - napisał w mediach społecznościowych Sławomir Peszko. Tym samym były reprezentant Polski, który gra obecnie w Wieczystej Kraków zapowiedział udział w popularnym programie Polsatu - "Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia". Wraz z nim widzowie będą mogli zobaczyć Szymona Marciniaka.

Sławomir Peszko występuje obecnie w trzecioligowej Wieczystej Kraków. 38-letni skrzydłowy jest jednak znany przede wszystkim z gry m.in. w Lechu Poznań, FC Koeln, czy Wolverhampton oraz reprezentacji Polski. Były kadrowicz wystąpił w biało-czerwonych barwach 44 razy i strzelił dwa gole. Piłkarz, pomimo że od trzech lat nie rozgrywa meczów na poziomie centralnym, nie traci na popularności.

Zobacz wideo Tak wyglądał trening kadry pod okiem Fernando Santosa

Sławomir Peszko wystąpi w popularnym programie Polsatu 

Piłkarz nigdy nie ukrywał, że prowadził bujne życie, o czym świadczą incydenty, jak ten, gdy w 2012 roku pod wpływem alkoholu starł się z jednym z kolońskich taksówkarzy, przez co Franciszek Smuda nie powołał go do kadry na Euro 2012. Peszko również potrafił wydawać mnóstwo pieniędzy w kasynie, o czym opowiedział w wydanej w zeszłym roku biografii.

Teraz oznajmił, że zamierza pokazać się z kolejnej nieznanej dotąd strony. Zawodnik Wieczystej już w środę 22 marca, o godzinie 21:10 wystąpi w niezwykle popularnym programie Polsatu - "Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia", gdzie wraz z innymi uczestnikami będzie miał okazję wykazać się zdolnościami kulinarnymi. "Widzimy się wieczorem" - napisał w mediach społecznościowych.

Szok w okręgówce. Mijał swoich i zdobył samobója. Nawet sędzia nie wiedział, co robić Szok w okręgówce. Mijał swoich i zdobył samobója. Nawet sędzia nie wiedział, co robić

Peszko wystąpi w czwartym odcinku ósmej edycji programu. Cały odcinek będzie miał charakter piłkarski. Poza byłym reprezentantem Polski, na ekranie pojawią się także sędziowie: Szymon Marciniak i Karolina Bojar-Stefańska. Arbitrzy - podobnie jak na boisku - będą mieć za zadanie oceniać postawę pozostałych uczestników. Ujrzymy również reprezentantki Polski w piłce nożnej: Zofię Buszewską, Nikol Kaletkę oraz Oliwię Szymczak.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kilka tygodni temu pojawiły się spekulacje, że Sławomir Peszko może pojawić się w innym popularnym wydarzeniu. Piłkarz miał być kolejnym rywalem Roberta Karasia - triathlonisty, mistrza i rekordzisty świata w Ultra Triathlonie na dystansie pięciokrotnego Ironmana (3,86 km pływania, 180,2 km jazdy na rowerze i 42,195 km maratonu) podczas gali Fame MMA, ale ostatecznie do walki nie doszło. Piłkarz jednak nie zamyka się na propozycje.

- Na tę chwilę nie - oznajmił z uśmiechem Peszko. - Jestem ciężko kontuzjowany i na razie walczę o powrót na boisku. Ale ja jestem taki, że nigdy nie zamykam sobie drzwi - mrungnął okiem piłkarz.

Euro 2020. Wśród kibiców meczu Rosja - Dania wykryto osoby zakażone koronawirusem, w tym mutacją delta Absurdalny apel. Kibice nie mogą skakać na meczu kadry... bo zawali się trybuna

Więcej o: