Wielki powrót Zlatana. Zaskoczył dziennikarzy. "Narkotyki? Tak!"

Po ponad roku od barażowego meczu z Polską Zlatan Ibrahimović znów będzie miał okazję założyć strój reprezentacji swojego kraju. Zanim jednak dojdzie do meczu Szwecja - Belgia, doświadczony napastnik zaskoczył dziennikarzy podczas konferencji prasowej.

Od wielu lat Zlatan Ibrahimović znany jest ze swojego ciętego języka i jasno określonych poglądów na świat. Zdający sobie z tego sprawę szwedzcy dziennikarze postanowili więc zadać mu kilka trudnych pytań podczas konferencji prasowej. Mało kto jednak spodziewał się tak konkretnych odpowiedzi.

Zobacz wideo To dlatego Lewandowski nie pojawił się na konferencji

Mistrzostwa w Katarze były doskonałe

Podczas pierwszych rozmów z dziennikarzami podczas rozpoczętego zgrupowania reprezentacji Szwecji, Ibrahimović odpowiadał na wiele trudnych pytań w znanym sobie stylu. Bardzo szybko rozmowa pomiędzy dziennikarzami i piłkarzem odeszła od szwedzkiej piłki i skupiła się na jesiennych mistrzostwach świata w Katarze, które według piłkarza zostały ocenione najlepiej, jak się da.

- Organizacja była doskonała. Z niczym nie było problemów, nie miały miejsca bójki, brakowało przepychanek i złego zachowania. Całe mistrzostwa przebiegły tak, jak życzyli sobie tego organizatorzy - powiedział doświadczony snajper.

David Badia Kiedyś Barcelona, teraz Lechia Gdańsk. Zmienili trenera. Oficjalnie

Katar to kraj 10/10

Pociągnięty za język piłkarz AC Milan zdecydował się także powiedzieć nieco więcej o samym Katarze. Według niego kraj na bliskim wschodzie prosperuje dokładnie tak, jak powinien, gdyż trudno w nim znaleźć problemy, które choćby w Europie spędzają mieszkańcom i politykom sen z powiek.

- Katar jako kraj... Myślę, że to system, który działa. Są tam narkotyki? Nie. Przestępczość? Nie. Czy jest przestępczość w Szwecji? Tak, bardzo dużo. Narkotyki? Tak! Czyli jakbyśmy mieli porównać, to tamten system działa lepiej od naszego - powiedział Ibrahimović w rozmowie z telewizją SVT.

Korona Kielce podpisuje umowę z Eneą Korona Kielce ma nowego sponsora. To krajowy gigant energetyczny

W najbliższych dniach reprezentacja Szwecji rozegra dwa mecze eliminacji do EURO 2024 na własnym terenie. 24 marca Skandynawów czeka bardzo trudny pojedynek z reprezentacją Belgii. Trzy dni później ich rywalem będzie znacznie niżej notowany Azerbejdżan.

Więcej o: