Trailer filmu o Lewandowskim. Co za ujęcia. Nikt wcześniej tego nie widział [WIDEO]

Premiera filmu o Robercie Lewandowskim na Amazon Prime Video odbędzie się 29 marca, ale już teraz dostępny jest trailer. Z krótkiej zajawki materiału czuć, że nie zabraknie w filmie "smaczków".

Film "Lewandowski - Nieznany" jest już ukończony i gotowy do prezentacji. Prace zajęły prawie dwa lata, bo początkowo premierę zaplanowano na 2022 r. Pojawiły się jednak nowe intrygujące "rozdziały" w życiu najlepszego polskiego piłkarza, które twórcy chcieli uwzględnić w dokumencie.

Zobacz wideo Największy kryzys Lewandowskiego w karierze? "Nie pamiętam takich miesięcy"

Chodzi o transfer z Bayernu do Barcelony, co było zwieńczeniem wielu tygodni plotek i negocjacji. Producenci zaprezentowali trailer, na którym mamy okazję zobaczyć, jak prowadzona będzie narracja. "Lewandowski - Nieznany" to pierwsza polska produkcja własna Prime Video (należącego do Amazon).

Oprócz lewandowskiego o świecie jednego z najlepszych piłkarzy na świecie wypowiadają się m.in. jego żona Anna, a także były znakomity napastnik Thierry Henry, który był inspiracją "Lewego" w dzieciństwie.

Film o Robercie Lewandowskim to pierwsza taka produkcja w Polsce

W zwiastunie pojawiają się również starsza siostra napastnika Milena Lewandowska-Miros. "To intymny wgląd w życie i karierę jednego z najlepszych piłkarzy świata" - zapowiada Prime Video. Za reżyserię odpowiadał Maciej Kowalczuk, a za realizację dom produkcyjny Papaya Film.

W filmie zostanie przedstawiona droga, jaką przebył Lewandowski od treningów w grupach młodzieżowych w podwarszawskim Lesznie do najważniejszych rozgrywek na świecie. Pokazane zostaną wcześniej niedostępne nigdzie indziej materiały wideo z młodym Lewandowskim w akcji.

Więcej o: