Były piłkarz Barcelony rzucił żonę dla modelki. "Prosimy o interwencję VAR"

Na początku roku Marc Bartra, były piłkarz Barcelony i reprezentant Hiszpanii ogłosił, że spotyka się z Jessicą Goicoecheą. Celebrytka i modelka wielokrotnie wzbudzała kontrowersje swoim ubiorem oraz zachowaniem. Ostatnio para rzuciła światu wyzwanie!

Pięciokrotny mistrz Hiszpanii, dwukrotny zwycięzca Ligi Mistrzów, uczestnik wielkich turniejów międzynarodowych. Marc Bartra jest piłkarzem spełnionym zawodowo — prywatnie bywało z tym różnie. W latach 2017 do 2022 był żonaty z Melissą Jimenez, ale związek się zakończył. Jak się teraz okazuje, byłą żonę pracującą w mediach, zastąpił młodszą modelką.

Zobacz wideo Barcelona wykiwa Lewandowskiego? Jego kontrakt to majstersztyk

Jessica Goicoechea to 26-letnia celebrytka, którą większość kojarzy z pokazów mody i obecności na "ściankach" reklamowych w skąpych kreacjach. Blondynka zajmuje się także projektowaniem mody, w czym ma już pewne sukcesy. W marcu odebrała prestiżową nagrodę Idolo Awards. Na ceremonii jak zwykle zszokowało rozpiętą sukienką, odsłaniającą naprawdę wiele.

Bartra lubi wyzywający styl swojej partnerki, co potwierdził, pisząc do niej romantyczną wiadomość z gratulacjami w mediach społecznościowych. Goicoechea wyznała w przeszłości, że była molestowana przez swojego byłego chłopaka. Obecnie niewysoka jak na modelkę kobieta (167 centymetrów wzrostu) skupia się na budowaniu szczęśliwego związku z Bartrą.

Marc Bartra znalazł szczęście u boku pięknej modelki. Razem podbijają internet

Para chętnie pokazuje się wspólnie w internecie — który ostatnio podbili filmem pokazującym ich taniec. W rytm piosenki "Calm Down" zachęcali swoich obserwatorów do powtarzania dosyć skomplikowanej choreografii. Wyzwanie podbija sieć. Rozbawili fanów, także wrzucając ujęcia z nieudanych prób wykonania tańca.

Ich wspólne nagranie oznaczyli hashtagiem #GoiMarcChallange, co szybko zdobyło popularność. Nie zabrakło też humorystycznych komentarzy. Internauci zwracali uwagę przede wszystkim na dłonie piłkarza, które szczegółowo obejmują ciało partnerki. "Trzeba to zobaczyć na zbliżeniu i w spowolnieniu, prosimy o interwencję VAR" - można przeczytać.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.