Barcelona może wykiwać Lewandowskiego. Jego kontrakt to majstersztyk [SPORT.PL LIVE]

Barcelona świetnie radzi sobie bez Roberta Lewandowskiego. Najpierw komplet zwycięstw w trakcie zawieszenia, a teraz kolejne w trakcie kontuzji. W międzyczasie Polak zagrał w kilku spotkaniach i wypadł słabiej niż na początku sezonu. Czy kataloński klub może teraz wykiwać Polaka i zastosować sztuczki, które wypróbował już na Aubameyangu czy Depayu? O tym rozmawialiśmy w najnowszym odcinku programu "Sport.pl LIVE", w którym gośćmi Dominika Wardzichowskiego byli Marcin Gazda, dziennikarz Eleven Sports i Dawid Szymczak ze Sport.pl.

Czteroletni kontrakt 34-letniego Roberta Lewandowskiego z FC Barceloną trzeba nazwać majstersztykiem. Taka długość w takim wieku, nawet dla piłkarza pokroju Roberta Lewandowskiego, to niezwykła rzadkość w świecie piłki. Pini Zahavi, menedżer Lewandowskiego, chciał jak najlepiej zabezpieczyć przyszłość swojego klienta, ale czy w Barcelonie jest to w ogóle możliwe? Czy wypychanie z klubu Pierre'a-Emericka Aubameyanga czy Memphisa Depay'a może być przestrogą dla Polaka? I czy kapitan reprezentacji Polski jest niezbędny katalońskiemu klubowi? Zapraszamy do oglądania!

Zobacz wideo Barcelona może wykiwać Lewandowskiego. Jego kontrakt to majstersztyk [SPORT.PL LIVE]

Program "Sport.pl LIVE" możecie oglądać w każdy poniedziałek o godz. 20 w Sport.pl, Gazeta.pl i w naszych mediach społecznościowych. Prowadzą go Dominik Wardzichowski, Konrad Ferszter, Kacper Sosnowski, Antoni Partum i Dawid Szymczak, a poruszane są w nim najważniejsze tematy ze świata sportu.

Więcej o: