Kroos zaszokował. Zobaczył, co przygotował dla niego Real. "To wielkie g...."

Toni Kroos w swoim podcaście "Einfach mal luppen", który współtworzy ze swoim bratem, w mocnych słowach wypowiedział się na temat domowego modelu koszulki Realu Madryt. Zdecydowanie nie trafiają one w jego gust.

Toni Kroos uważa, że obecny model koszulek Realu Madryt jest niepraktyczny. Niemiec w podcaście "Einfach mal luppen" wyjaśnił, że stosowanie kołnierzyka w trykocie piłkarskim nie powinno mieć w ogóle miejsca. Zwrócił się także do producentów strojów, ironizując, że za niedługo piłkarze będą biegali w koszulach, a nie w sportowych koszulkach.

Zobacz wideo Słoweńcy już wkrótce mogą mieć przewagę nad resztą świata w skokach

-  W tym sezonie mamy też kołnierzyk. Koszulka polo to nie koszulka piłkarska. To jest do wszystkich producentów: to wielkie gówno! Koszule z kołnierzykiem nie są dobre, są niewygodne i w ogóle nie są ładne. Masz dwa guziki tam na górze. Wystarczy, że dodadzą jeszcze kilka guzików i zaczniemy grać w koszulach, czy co? To nie jest przyjemne - stwierdził Toni Kroos. 

 

Niemiec w dalszej części rozmowy z Felixem Kroosem dla porównania opowiedział o swojej ulubionej koszulce Realu Madryt. 33-latek uważa, że najlepszy trykot "Królewskich" to ten z sezonu 2019/2020. Były gracz Bayernu Monachium bardzo chciał odnieść sukces właśnie w tym konkretnym stroju. To się udało, ponieważ w 2020 roku Real świętował zdobycie mistrzostwa Hiszpanii. 

- To była zdecydowanie najpiękniejsza koszulka, w jakiej kiedykolwiek grałem. Prawda jest taka, że przez rok mówiłem sobie: musimy zdobyć tytuł w tej koszulce. Jeśli w tej koszulce nie zdobędziemy tytułu, to jest to absolutna bezczelność i brak szacunku dla koszulki. Dzięki Bogu, w końcu byliśmy mistrzami - powiedział 33-latek. 

OFERTY AVANTI24.PL: "Sezon na" zamszowe buty: te na słupku dodadzą centymetrów i wysmuklą nogi! Zieleń rządzi

Więcej o:
Copyright © Agora SA