Ronaldo pochwalił się niewiarygodnie drogim zegarkiem. Jego cena może zwalić z nóg

Cristiano Ronaldo w Arabii Saudyjskiej opływa w luksusy. Zarobki rzędu 200 mln euro rocznie pozwalają mu na różnego typu ekstrawaganckie wydatki. Mediom nie umknął jego wyjątkowy zegarek. Nowe cacko piłkarza to niezwykle rzadki Rolex ozdobiony szafirami i rubinami. Cena zwala z nóg.

Cristiano Ronaldo po przejściu do saudyjskiego Al Nassr zaczyna cieszyć się życiem. W ostatnim meczu z Al Wehdą w końcu się odblokował. Strzelił cztery gole i znów był na ustach całego świata. Przed tym jakże udanym dla Portugalczyka spotkaniem klub zamieścił na Instagramie specjalne nagranie. Dziennikarze "The Sun" wyłapali w nim pewien ciekawy szczegół.

Zobacz wideo Sensacyjne powołania Santosa? Problemy już na starcie

Zegarek Cristiano Ronaldo wywołał szok. Cenne cacuszku

Na wideo możemy zobaczyć, jak drużyna prowadzona przez Rudiego Garcię przygotowuje się do wylotu na mecz. W pewnym momencie kamera zwrócona jest wprost na Cristiano Ronaldo. Ten łapie się za brodę i w tym momencie w całej okazałości prezentuje swój nowy zegarek. Gadżet szybko przykuł uwagę mediów.

"The Sun" ustaliło, że na ręku piłkarza znalazł się niezwykle cenny przedmiot. To złoty Rolex GMT-Master, wyłożony rubinami i szafirami - obiekt westchnień największych miłośników drogich zegarków. Na taki luksus trzeba wydać aż 114 tys. funtów, czyli przy obecnym kursie prawie 618 tys. złotych. Zegarek posiada elegancką czarną tarczę oraz tzw. oko cyklopa, czyli soczewkę, która pozwala powiększyć datownik na tarczy zegarka o 2,5 raza. Poza tym jednocześnie można na nim odczytać godzinę z dwóch wybranych stref czasowych. Jest także wyposażony w specjalne zapięcie Oysterlock, chroniące przed przypadkowym rozpięciem oraz system komfortowego przedłużania bransolety.

Cristiano Ronaldo nie oszczędza na biżuterii. Bogata kolekcja

W przeszłości Ronaldo pokazywał się już z droższym zegarkiem. W 2020 roku został zauważony z Rolexem o wartości 370 tys. funtów (ponad 2 miliony złotych), wykonanym z 18-karatowego białego złota i wysadzanym diamentami.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Miłośniczką drogiej biżuterii jest także partnerka piłkarza Georgina Rodriguez. W zeszłym roku doliczono się, że za jej ozdoby trzeba było zapłacić 1,6 mln funtów. Miała na sobie m.in. oszałamiający rubinowy naszyjnik za 250 tys. funtów, bransoletkę za 150 tys. funtów, pierścionki o łącznej wartości 50 tys. funtów, a także zegarek jeszcze droższy od tego, który nosi Cristiano - Rolex GMT master II z białego złota, wysadzany diamentami za 400 tys. funtów. A to nie wszystko, bo najwięcej kosztował jej pierścionek zaręczynowy Cartiera z szafirem i diamentami - aż 600 tys. funtów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.