Nadchodzą sensacyjne powołania Santosa. Gigantyczny problem na start

Sytuacja reprezentacji Polski przed zbliżającymi się meczami z Czechami i Albanią jest fatalna. - Trzeba będzie zbudować tę defensywę od nowa, jak wszystko na to wskazuje - uważa redaktor naczelny Sportowy24.pl Adam Godlewski, który wraz z Dawidem Szymczakiem ze Sport.pl był gościem Kacpra Sosnowskiego w programie Sport.pl LIVE. Zobacz fragment programu w materiale poniżej.

Fernando Santos nie może się cieszyć z sytuacji w polskiej obronie przed zbliżającymi się meczami eliminacji mistrzostw Europy z Czechami i Albanią. - Trzeba będzie zbudować tę defensywę od nowa, jak wszystko na to wskazuje - uważa Adam Godlewski w programie Sport.pl LIVE. - Właśnie na obrońców chciał Fernando Santos zarzucić wędkę w polskiej ekstraklasie. Pytanie, jak będzie oceniał Mateusza Wieteskę, bo mi się wydawało, że to będzie naturalny następca Kamila Glika. Mateusz wyjechał do Francji, a miał w kadrze swojego ulubionego selekcjonera, który na niego stawiał w młodzieżówce i w Legii, a w ogóle nie wygrał rywalizacji w kadrze. Myślę, że bardzo pozytywny impuls dał Maik Nawrocki. Ale pytanie, czy to w ogóle jest format reprezentacyjny - analizował sytuację polskich obrońców Godlewski.

Zobacz wideo

Program Sport.pl LIVE możecie oglądać w każdy poniedziałek o godz. 20 w Sport.pl, Gazeta.pl i w naszych mediach społecznościowych. Prowadzą go: Dominik Wardzichowski, Konrad Ferszter, Kacper Sosnowski, Antoni Partum i Dawid Szymczak, a poruszane są w nim najważniejsze tematy ze świata sportu.

Więcej o: