Ivana Knoll zdradziła, dlaczego piłkarze nie mają u niej szans. Ostro. "Nie chciałam"

- Wiedziałam, że interesuje ich tylko z powodu wyglądu i ciała - przekonuje Ivana Knoll, która podczas mundialu w Katarze została okrzyknięta najsłynniejszą kibicką turnieju. W podcaście "Barstool Sports" zdradziła również, że wśród piłkarzy najlepszych reprezentacji znalazła wielu adoratorów.

Ivana Knoll to modelka, która popularność w mediach społecznościowych zyskała dzięki mistrzostwom świata w Katarze. Kobieta wielokrotnie pojawiała się na stadionach, by wspierać reprezentację Chorwacji. Zainteresowanie mediów oraz kibiców przyciągnęła głównie z powodu strojów, które Katarczycy określali jako "odsłaniające zbyt dużo". Okazuje się, że zainteresowała również wielu piłkarzy, którzy pisali do niej, by umówić się na randkę. 

Zobacz wideo Wojciech Szczęsny zostanie zawieszony? Włoski dziennikarz ujawnia

Największa gwiazda mundialu przekonuje: "Piłkarze wysyłali wiadomości typu..."

Ivana Knoll w przeszłości była również Miss Chorwacji, co prawdopodobnie przełożyło się na jej dużą popularność podczas mistrzostw świata. Jej profile w mediach społecznościowych w trakcie turnieju obserwowało około 700 tysięcy osób, a po jego zakończeniu liczba wzrosła do ponad trzech milionów. Sława Chorwatki nie przeszła bez echa w piłkarskim świecie i otrzymała wiele wiadomości od znanych piłkarzy. 

- Dobrze pamiętam, jak niektórzy sławni piłkarze wysyłali do mnie wiadomości typu: "Jak się masz? Co robisz?". Poza tym próbowali mnie podrywać i było dużo "bla, bla, bla" - twierdzi słynna kibicka. 

Ponadto wielu zawodników, z którymi miała mierzyć się Chorwacja, wykorzystywało nadchodzące starcie, jako pretekst do rozpoczęcia rozmowy. - Przepraszali za jutrzejszą wygraną, ale ja nie odpisywałam, dopóki Chorwacja nie wyrzuciła ich z turnieju! - śmiała się Knoll. 

- Nie chciałam spotkać się z żadnym z nich, ponieważ wiedziałam, że interesuje ich tylko z powodu wyglądu i ciała. Ludzie lubią mnie chyba tylko ze względu na to. Ja nie szukałam tam nikogo. Moim celem było sprawić, by ludzie się uśmiechali  - podsumowała gwiazda mundialu. 

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Powodzenie Ivany Knoll w mediach społecznościowych przeniosło się również do USA, gdzie tymczasowo zamieszkała. Teraz próbuje rozwijać karierę w show-biznesie i spotyka się z globalnymi gwiazdami. W mediach społecznościowych chwaliła się, że spędziła nowy rok z aktorem Jamiem Foxxem, imprezowała z aktorem Leonardo DiCaprio, a paparazzi fotografowali ją w towarzystwie popularnego rapera Drake'a, fana Toronto Raptors. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.