Najnowsze doniesienia ws. Michniewicza. Ma bardzo mocnego rywala

Czesław Michniewicz jest jednym z kandydatów do objęcia Aberdeen. Szkockie media donoszą o kolejnym rywalu Polaka w walce o tę posadę. To Chris Wilder, który wprowadził Sheffield United do Premier League.

Czesław Michniewicz pod koniec ubiegłego roku rozstał się z reprezentacją Polski i od tamtego czasu pozostaje bez pracy. Ostatnio media podały, że trener może objąć szkockie Aberdeen. Zespół odnosił rozczarowujące wyniki i władze niedawno zwolniły dotychczasowego szkoleniowca Jima Goodwina oraz jego asystenta Lee Sharpa. Te doniesienia potwierdził także dziennikarz Blair Meikle w rozmowie ze Sport.pl. - Wygląda na to, że sam jest zainteresowany tą pracą. Słyszę z klubu, że jest na ich radarze. Kibice są mu przychylni, w ankiecie 64 procent fanów poparło jego kandydaturę - powiedział. 

Zobacz wideo Artur Szalpuk komentuje szarpaninę z Aleksandrem Śliwką podczas meczu Warszawy z Kędzierzynem-Koźle

Czesław Michniewicz ma konkurencję. Chris Wilder może objąć Aberdeen

Jak informuje "Daily Record", Michniewicz nie jest jedynym szkoleniowcem, który może objąć Aberdeen. Szkocki klub interesuje się również Chrisem Wilderem. Dziennikarze jednocześnie podkreślają, że proces wyboru nowego trenera jest na bardzo wczesnym etapie i działacze potrzebują więcej czasu, aby podjąć decyzję. 

Chris Wilder w przeszłości prowadził między innymi Oxford United, Northampton i Sheffield United, z którym awansował do Premier League. Ostatnio był zatrudniony w Middlesbrough. Pracował w tym klubie nieco ponad rok i w tym czasie uzbierał średnią punktów w wysokości 1.49. Odszedł z zespołu w listopadzie minionego roku i obecnie jest bezrobotny. 

Adam BratanicTragiczne informacje. Nie żyje 33-letni Adam Bratanic. Osierocił nienarodzone dziecko

Wilder nie jest jedynym rywalem Michniewicza w walce o posadę. Jak donoszą dziennikarze portalu aberdeenlive.news, klub może objąć również były piłkarz Manchesteru United Dwight Yorke. Były reprezentant Trynidadu i Tobago może pochwalić się sukcesami w roli trenera. Ostatnią drużyną, jaką prowadził, był australijski MacArthur FC, rywalizujący w A-League. Za jego kadencji zespół wygrał 10 z 18 spotkań.

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Aberdeen po 25 kolejkach zajmuje siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 32 punktów. 

Miał być gwiazdą, totalnie zawiódł. Zaniolo znalazł nowy klub. NiespodziewanyMiał być gwiazdą, totalnie zawiódł. Zaniolo znalazł nowy klub. Niespodziewany

Więcej o: