O co chodzi w procesie Lewandowski - Kucharski? Ujawniamy kulisy

Na czym polega konflikt między Robertem Lewandowskim i Cezarym Kucharskim? Co dzieje się z polskimi skoczkami? Czy kolejne problemy Juventusu będą miały wpływ na przyszłość Wojciecha Szczęsnego i Arkadiusza Milika? - na te pytania odpowiedzą dziennikarze Sport.pl w poniedziałkowym programie Sport.pl Live, który obejrzycie też na Gazeta.pl oraz w naszych mediach społecznościowych. Start już o 20:00.

W czwartek w sądzie w Warszawie doszło do pierwszego spotkania stron reprezentujących Roberta Lewandowskiego i Cezarego Kucharskiego. To kolejna odsłona trwającego już kilka lat konfliktu między piłkarzem i jego byłym menedżerem. Co wydarzyło się w stołecznym sądzie? Kiedy możemy spodziewać się kolejnej rozprawy i czego możemy się po niej spodziewać? O tym opowie dziennikarz Sport.pl - Kacper Sosnowski - który na miejscu przyglądał się czwartkowym wydarzeniom.

Co się dzieje z polskimi skoczkami? - to pytanie, jakie możemy zadawać sobie po drugim konkursie Pucharu Świata w Willingen. Dawid Kubacki - do niedawna lider klasyfikacji generalnej - znów stracił dystans do Halvora Egnera Graneruda, a Kamil Stoch, który dwa tygodnie temu zaliczył najlepszy występ w sezonie, tym razem skakał katastrofalnie. O to, czy mamy się czego obawiać na niespełna trzy tygodnie przed mistrzostwami świata w Planicy, zapytamy Jakuba Balcerskiego ze Sport.pl.

Na koniec redaktor naszego portalu - Antoni Partum - opowie o problemach Juventusu. Kilka tygodni temu w klubie było trzęsienie ziemi, które zakończyło się odjęciem drużynie aż 15 punktów. Juventus jeszcze nie otrząsnął się z tamtym problemów, a nad klub nadciągają kolejne. Prawdopodobnie jeszcze poważniejsze. Czy będą one miały wpływ na przyszłość reprezentantów Polski - Wojciecha Szczęsnego oraz Akradiusza Milika?

Zapraszamy!

Zobacz wideo O co chodzi w procesie Lewandowski - Kucharski? Ujawniamy kulisy [Sport.pl LIVE]
Więcej o: