Piłkarz odpalił przed meczem Tindera. "Pomogło"

"Miejmy nadzieję, że Tinder Jaya działa magicznie poza boiskiem, tak jak on robi to na boisku" - taki komentarz na Twitterze zamieścił szóstoligowy klub Taunton Town podczas wygranego 3:0 meczu ligowego z Eastbourne Borough. Było to nawiązanie do przedmeczowej "rozrywki" obrońcy Jaya Foulstona. Na jednym ze zdjęć widać, jak przegląda Tindera.

Taunton Town FC na co dzień występuje w szóstej lidze angielskiej. Podstawowym obrońcą drużyny jest Jay Foulston. Przed ostatnim meczem wyjazdowym z Eastborune Borough zawodnik relaksował się podczas podróży w pewien sposób.

Zobacz wideo Wach komentuje walkę Łaszczyka: Najważniejsze, że wygrał sport

Piłkarz z szóstej ligi angielskiej przyłapany na Tinderze. "Pomogło"

Klubowe kamery wychwyciły w autokarze, jak zawodnik przegląda coś w telefonie. Jak się okazuje, był to Tinder, a więc popularna na całym świecie aplikacja randkowa. Klub wykorzystał tę sytuację i nawiązał do niej podczas relacji meczowej na Twitterze.

Banner Origiego i Wilfriedo Gnonto"Jego penis jest cholernie wielki". Kibice nie wiedzą, co przeżywa piłkarz, gdy to śpiewają

"Miejmy nadzieję, że Tinder Jaya działa magicznie poza boiskiem, tak jak on robi to na boisku" - taki wpis pojawił się na oficjalnym profilu klubu w 25. minucie meczu z Eastbourne. Zamieszczono także zdjęcie z autokaru, na którym wyraźnie widać, jak Foulston korzysta z Tindera w podróży. Tweet klubu bardzo szybko stał się tzw. viralem, a kibice w komentarzach oznaczali nawet samego zawodnika.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

Do sprawy odniósł się również piłkarz, który podszedł do tego w żartobliwy sposób. Obrońca podał dalej wpis klubu i napisał krótko: "Pomogło". Dobry humor Foulstona wcale nie dziwi - jego zespół wygrał spotkanie 3:0, a zawodnik zaprezentował się z dobrej strony.

Nicolo Zaniolo blisko nowego klubuNicolo Zaniolo blisko nowego klubu

Co ciekawe, jeden z fanów stworzył nawet z tej okazji przyśpiewkę. "He swipes to the left. He swipes to the right. Jay foulston. He does what he likes", co oznacza "Przesuwa w lewo, przesuwa w prawo. Jay Foulston robi to, co lubi". To oczywiście nawiązanie do popularnej aplikacji, z której korzystał zawodnik. Tam użytkownicy przesuwają profile innych osób w prawo bądź lewo. 

Więcej o: