Tak się gra po przyjściu Cristiano Ronaldo. Jest trudniej. "200 procent"

- Mecz był trudny, jak wszystkie spotkania po podpisaniu kontraktu z Cristiano Ronaldo, ponieważ przeciwnicy dają z siebie 200%, aby go powstrzymać - powiedział Luiz Gustavo, pomocnik Al-Nassr, po meczu z Al-Fateh (2:2).

Cristiano Ronaldo wreszcie się przełamał i strzelił pierwszego gola w barwach Al-Nassr. A nawet dwa, ale jego trafienie z pierwszej połowy starcia na wyjeździe przeciwko Al-Fateh zostało anulowane. Jego trafienie w 93. minucie z rzutu karnego dało remis Al-Nassr 2:2. Był to pierwszy gol Cristiano Ronaldo dla drużyny z Arabii Saudyjskiej.

Zobacz wideo Rozpoczął się proces sądowy Kucharskiego i Lewandowskiego. Powodem oskarżenie o szantaż

Oto najmądrzejszy klub na świecie. Za nic ma najbogatszych. Niesamowity sezonOto najmądrzejszy klub na świecie. Za nic ma najbogatszych. Niesamowity sezon

Przyszedł Cristiano Ronaldo i jest gorzej. "200 procent"

O tym, jak się gra mając Cristiano Ronaldo w składzie, mówili Luiz Gustavo, brazylijski środkowy pomocnik Al-Nassr oraz francuski trener Rudi Garcia.

- Tak jak się spodziewaliśmy, mecz był trudny, jak wszystkie spotkania po podpisaniu kontraktu z Cristiano Ronaldo, ponieważ przeciwnicy dają z siebie 200%, aby mu się oprzeć - powiedział Luiz Gustavo.

- Cieszę się z gola Cristiano Ronaldo i zasmuca mnie usunięcie Andersona Taliski. Na pewno nie jesteśmy całkowicie uzależnieni od Cristiano Ronaldo. Musimy poprawić się w nadchodzącym okresie, ponieważ straciliśmy gole w dwóch ostatnich meczach z rzędu - przyznał trener Rudi Garcia.

Czy kolejne gole sprawią, że Portugalczyk będzie miał łatwiej? - Legendarny Ronaldo został stworzony do radzenia sobie z presją - odpowiedział powiedział Luiz Gustavo.

Czesław MichniewiczMichniewicz może wrócić do pracy. Kierunek zaskakujący. "Największa wpadka w historii"

Al-Nassr po 15. kolejkach zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Ma tyle samo punktów co wicelider Al Shababa, ale jeden mecz rozegrany mniej.

Więcej o: