Gerard Pique nadal nie daje o sobie zapomnieć. Tym razem starł się w sieci z paparazzi

Gerard Pique nie pozwala, aby sprawa jego życia prywatnego ucichła. Tym razem były piłkarz podpalił internet, odpowiadając jednemu z paparazzi. - Odstaw narkotyki. Kokaina to wielkie cholerstwo - wypalił.

Mimo zakończenia kariery, w ostatnim tygodniach bardzo głośno jest o Gerardzie Pique. Głównie za sprawą jego życia prywatnego. Z Shakirą, swoją dotychczasową żoną, rozstał się już w połowie 2022 roku, ale piosenkarka kilkanaście dni temu nagrała utwór uderzający w byłego piłkarza. Śpiewała w nim, że "zamienił Ferrari na Twingo" czy "Rolexa na Casio", nawiązując do nowego związku Hiszpana z młodszą o 23 lata Clarą Chią Marti.

Zobacz wideo Santos roześmiał się, gdy usłyszał pytanie od dziennikarza

Gerard Pique odpowiada paparazzi. "Odstaw narkotyki"

Pique w ramach odpowiedzi dał się sfotografować właśnie w samochodzie marki Twingo czy z zegarkiem Casio na ręce. Opublikował również na Instagramie zdjęcie z nową partnerką. Rewelacje z życia celebryty na bieżąco starają się śledzić paparazzi. Jednym z nich jest Jordi Martin, który od dawna był i jest aktywny w sprawie relacji byłego piłkarza z kolumbijską piosenkarką. 

- Mój najlepszy przyjaciel mnie obserwuje - napisał na Twitterze Martin, udostępniając zrzut ekranu z listą użytkowników, którzy wyświetlili jego relacje na Instagramie, dotyczącą życia Pique oraz Shakiry. Wśród nich był 35-latek, którzy nie pozostał dłużny. - Odstaw narkotyki. Kokaina to wielkie cholerstwo - wypalił były środkowy obrońca FC Barcelony.

Gerard Pique w zeszłym roku oficjalnie zakończył piłkarską karierę, lecz nie daje o sobie zapomnieć. Oprócz telenowel z życia publicznego, co chwilę pojawia się w mediach z uwagi na swoje wypowiedzi. - W loży Realu Madryt pociąga się za sznurki w całym kraju - stwierdził niedawno albo stworzył własną ligę "Kings League". Wśród uczestników są hiszpańscy influencerzy, ale także byli piłkarze, np. Sergio Aguero czy Iker Casillas.

Więcej o: