Tylko dla Cristiano Ronaldo. Przywilej niedostępny dla zwykłych ludzi

Po dołączeniu do saudyjskiego Al-Nassr Cristiano Ronaldo stał się największą gwiazdą tamtejszej ligi, jak i również wizytówką całego państwa. Okazuje się, że Portugalczyk może liczyć na wyjątkowe przywileje, które wykraczają poza sport i ogromną pensję.

Po wielkim konflikcie z całym środowiskiem Manchesteru United Cristiano Ronaldo postanowił przenieść się do zespołu Al-Nassr. Arabowie przygotowali dla pięciokrotnego zdobywcy Złotej Piłki najwyższy kontrakt w historii piłki nożnej, na mocy którego Portugalczyk zarobi 200 mln euro za rok gry. Oprócz horrendalnie wysokiej umowy Ronaldo posiada także specjalne przywileje, o których poinformowali hiszpańscy dziennikarze.

Zobacz wideo

Ogromny park rozrywki zarezerwowany wyłącznie dla Ronaldo

Saudyjczycy spełniają wszystkie zachcianki 37-latka, również te, które nie dotyczą kwestii sportowych. Dziennik "Mundo Deportivo" przekazał, że park rozrywki Boulevard World w Rijadzie został zarezerwowany wyłącznie dla Portugalczyka i jego rodziny. Ronaldo wspólnie z bliskimi mógł w spokoju korzystać ze wszystkich atrakcji bez innych turystów, którzy mogliby przeszkadzać w zwiedzaniu. Park został zamknięty na dwie godziny.

 

Boulevard World to miejsce przeznaczone dla rodzin i osób, które fascynują się podróżami i aktywną rozrywką. Znajdziemy tam wiele atrakcji, kopii znanych budynków z różnych zakątków świata czy chociażby największe sztuczne jezioro stworzone przez człowieka. Boulevard World to również największy park rozrywki w Arabii Saudyjskiej.

Ronaldo czeka na debiut

Pierwszym spotkaniem 37-letniego Portugalczyka na arabskich boiskach będzie starcie przeciwko Paris Saint Germain. Piłkarz wystąpi w meczu gwiazd drużyn Al-Nassr i Al-Hilah, które zmierzą się z mistrzami Francji. Spotkanie zaplanowano na czwartek 19 stycznia o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Więcej o: