Beckham wsparł drużynę rywali swojego syna. "Przekazuje kasę z Kataru"

David Beckham może być zadowolony z debiutu swojego syna, Romeo, w rezerwach Brentford. Okazuje się, że były reprezentant Anglii zdecydował się przy okazji meczu London Senior Cup na wsparcie drużyny rywali.

We wtorek 10 stycznia Romeo Beckham zadebiutował w barwach rezerw Brentford. Syn Davida Beckhama pojawił się na boisku w 55. minucie spotkania trzeciej rundy London Senior Cup przeciwko Erith & Belvedere (dziewiąta liga). Były reprezentant Anglii obserwował z trybun poczynania swojego syna i musiał stawić czoła kibicom, którzy szybko go rozpoznali.

Zobacz wideo Dart bije rekordy popularności i tworzy niezapomniane widowiska. O co w nim chodzi?

David Beckham przekazał przy debiucie syna darowiznę "damom z herbaciarni"

Na początku słynny piłkarz chętnie decydował się na wspólne zdjęcia i przystawał na inne prośby kibiców. Po końcowym gwizdku cierpliwość Beckhama się skończyła i legenda reprezentacji Anglii postanowiła opuścić stadion w bardzo nietypowy sposób... przeskakując przez płot

Okazuje się, że były piłkarz przekazał przy okazji Erith & Belvedere darowiznę w wysokości 50 funtów. Dyrektor klubu, Paul Springett poinformował za pomocą mediów społecznościowych, że Beckham "przekazał 50 funtów damom w herbaciarni". Część internautów doceniła gest Anglika, ale nie zabrakło również negatywnych komentarzy. "Beckham przekazuje kasę z Kataru do futbolu amatorskiego" - brzmiał jeden z nich.

Juergen Klopp przepraszaWymowny gest Juergena Kloppa po porażce Liverpoolu. Więcej niż tysiąc słów

Negatywne reakcje kibiców są spowodowane faktem, że Beckham, mimo początkowej krytyki organizacji mundialu w Katarze, został ambasadorem imprezy. Choć pełnienie tej funkcji pozwoliło mu wzbogacić się o 150 milionów dolarów, przy okazji wpłynęło bardzo niekorzystnie na jego wizerunek

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Piłkarz powinien być jednak zadowolony z postawy swojego syna, którego występ docenił trener rezerw Brentford, Neil MacFarlane. "Stworzył dla nas kilka naprawdę dobrych momentów z kilkoma wspaniałymi zagraniami. Miał również okazję do zdobycia gola i byłem podekscytowany jego grą oraz postawą całej grupy. Nigdy się nie poddaliśmy i przeszliśmy dalej" - stwierdził po meczu.

Italy Soccer Serie ANapoli odskakuje w tabeli. Mistrz Włoch sensacyjnie stracił punkty [WIDEO]

Więcej o: