Tragiczna śmierć piłkarza. Zmarł po kilkudniowym pobycie w szpitalu

Serbski piłkarz Rade Krstanović nie żyje. Zawodnik zmarł na skutek obrażeń związanych z wypadkiem, który miał miejsce w piątek 30 grudnia. Sprawą wypadku zajęła się prokuratura w Banja Luce.

Rade Krstanović zmarł w wieku 30 lat. Wieloletni zawodnik FK Kozara Gradiška był uczestnikiem tragicznego wypadku z udziałem trzech pojazdów na autostradzie Gradiška - Banja Luka w miejscowości Romanovci, który miał miejsce 30 grudnia. Od tego momentu piłkarz przebywał w Serbskim Szpitalu Uniwersyteckim z ciężkimi obrażeniami. Okazały się one na tyle poważne, że 30-latek zmarł.

Zobacz wideo Dariusz Szpakowski o polskiej piłce. "Skończmy z tym polskim piekiełkiem"

Tragiczna śmierć serbskiego piłkarza. Prokuratura w Banja Luce bada okoliczności zdarzenia

Okoliczności wypadku bada obecnie prokuratura. - Dochodzenie na miejscu wypadku zostało przeprowadzone przez prokuratora dyżurnego Prokuratury Rejonowej w Banja Luce wraz z funkcjonariuszami Komendy Policji w Gradišce. Prokurator nakazał podjęcie wszelkich niezbędnych czynności i środków dochodzeniowych oraz badań biegłych w celu ustalenia wszystkich okoliczności wypadku drogowego - czytamy w oświadczeniu prokuratury, cytowanym przez serbskie media

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Zawodnika pożegnał już Miejski Związek Piłki Nożnej Gradiška. - Rade Krstanović, wieloletni piłkarz klubów Kozara, Jedinstva, Torpedo, 13 Skojevka, Omladinac i Vilus, zmarł dzisiaj w UKC RS w wieku 30 lat. Miejski Związek Piłki Nożnej Gradiška przesyła najgłębsze kondolencje rodzinie i przyjaciołom naszej Rady - czytamy w mediach społecznościowych.

Krstanović był wieloletnim zawodnikiem klubu FK Kozara Gradiška, w którym stawiał pierwsze piłkarskie kroki. W trakcie kariery reprezentował również barwy FK Obradovac, Jedinstvo z Žeravicy, Omladinc z Brestovciny, Torpedo z Cerovljan, Sloga DIPO z Gornji Podgradac oraz Vilus, dla którego grał w obecnym sezonie. 

Więcej o: