Dwukrotny reprezentant kraju pijany atakował nożem kolegów z drużyny

Do przerażających scen doszło w Mołdawii. Piłkarz Dinamo-Auto Tyraspol Nathanael Mbourou wrócił pijany do hotelu i zachowywał się agresywnie w stosunku do kolegów. Jednego z nich zaatakował nożem, a trenerowi groził śmiercią. Zawodnik w przeszłości grał w reprezentacji narodowej Gabonu.

Nathanael Mbourou do Dinama-Auto Tyraspol trafił w lipcu 2022 roku na zasadzie wolnego transferu. Wcześniej grał w zespole All Starts w RPA oraz dwukrotnie bronił barw reprezentacji narodowej Gabonu. Środkowy pomocnik w ostatnim czasie przyprawił kolegów z zespołu o wielki strach, kiedy pijany wrócił do hotelu i wszczął awanturę. 

Zobacz wideo Kibicu, piłkarze reprezentacji mają cię w dupie. Mocne kulisy

O krok od tragedii w mołdawskiej piłce. Pijany piłkarz atakował kolegów nożem 

Drużyna Dinama-Auto przebywała na zgrupowaniu przygotowującym do następnych spotkań mołdawskiej ekstraklasy. Jednego z wieczorów do hotelu wrócił pijany Nathanael Mbourou. Gabończyk bez zastanowienia wyciągnął nóż i zaczął grozić kolegom. Jeden z nich został nawet zaatakowany, ale reszta piłkarzy była w stanie powstrzymać pijanego 26-latka. W obronie zaatakowanego stanął również trener Novruz Azimov, któremu Mbourou rzekomo groził śmiercią

Na szczęście napastnika powstrzymano i nikomu nic się nie stało. Niemal od razu został wyrzucony z drużyny i prawdopodobnie już nigdy nie zagra w jej barwach. Agencja menadżerska, która zajmowała się sprawami Mbourou w Mołdawii poinformowała, że również zakończyła z nim współpracę. Zawodnik już dwukrotnie w trakcie kariery pozostawał bez klubu przez ponad trzy miesiące. Po zachowaniu w hotelu trudno będzie mu znaleźć kolejny klub. 

Dinamo-Auto Tyraspol po 14 spotkaniach zajmuje ostatnie ósme miejsce w ligowej tabeli. Dinamo wygrało jedno spotkanie i trzykrotnie remisowało, ale przed sezonem władze ligi ukarały klub odjęciem sześciu punktów. Oznacza to, że zespół z Tyraspolu ma 0 punktów, a ich bilans bramkowy wynosi 5:26. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.