Tragedia w Kosowie. Młodzieżowy reprezentant kraju zmarł na boisku

Do wielkiej tragedii doszło podczas meczu FK Trepca z zespołem A&N Prizren. Młodzieżowy reprezentant Kosowa Erion Kajtazi zmarł wskutek zawału serca.

Do tragedii doszło na początku grudnia w meczu o mistrzostwo juniorów FK Trepca - A&N Prizren. Pod koniec pierwszej połowy zawodnik Trepcy Erion Kajtazi zasłabł na boisku. Lekarze mimo wzmożonych prób ratowania chłopca niestety nie byli w stanie nic więcej zrobić. 17-latek zmarł na zawał serca.

Zobacz wideo POLSKA - FRANCJA. Jak zatrzymać mistrzów świata?

Klub żegna Eriona Kajtaziego. Miał co do niego wielkie plany

"Dziś w wieku 17 lat opuszcza nasz wychowanek, niezapomniany Erion (Faton) Kajtazi. Nie znajdujemy słów, żeby opisać to, co teraz czujemy. Dorastałeś z nami we wszystkich grupach wiekowych. W najbliższej przyszłości planowaliśmy przeprowadzić Twoją przeprowadzkę do Europy, abyś mógł się dalej rozwijać. Eri, zawsze będziesz w naszej pamięci kochającą, uśmiechniętą i bliską osobą dla wszystkich przyjaciół i klubu. Z wielkim bólem pamiętamy o Tobie i nigdy nie zapomnimy" - czytamy w oświadczeniu klubu.

 
 

Więcej treści sportowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Erion Kajtazi był zawodnikiem młodzieżowej reprezentacji Kosowa U-17. Piłkarz zadebiutował w kadrze zaledwie w wieku 15 lat. Jego licznik zatrzymał się na ośmiu występach. Erion znajdował się na celowniku kilku europejskich klubów. Na początku września przebywał na testach w Anderlechcie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.