Nowe informacje ws. odejścia Cristiano Ronaldo. Weźmie zero funtów

Informacja o rozwiązaniu umowy Cristiano Ronaldo z Manchesterem United gruchnęła na piłkarski świat w najbardziej niespodziewanym momencie. Dla kibiców "Czerwonych Diabłów" mamy jednak dobrą informację. Portugalczyk zgodził się opuścić klub bez odszkodowania.

O tym, że Cristiano Ronaldo najprawdopodobniej opuści Old Trafford mówiło się od dłuższego czasu. Dziś wiemy już, że oczekiwane się dokonało. Informacja o rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron spowodowała jednak, że szybko rozpoczęła się dyskusja o warunkach, na jakich porozumienie to zostało podpisane. Jak się okazuje, wszystko poszło po myśli kibiców i działaczy Manchesteru United.

Zobacz wideo Polscy kibice bawią się w samolocie do Kataru [WIDEO]

Bez dodatkowych kosztów

Jak informuje Ben Jacobs z CBS Sport, doświadczony snajper zdecydował się odejść z zespołu "Czerwonych Diabłów" bez dodatkowych zastrzyków gotówki. Przez rozwiązaniem umowy wiele mówiło się o możliwościach, jakie są po stronie Ronaldo. Kibice zastanawiali się głównie, czy zawodnik zażyczy sobie odszkodowania w wysokości wszystkich pensji, jakie zostały do końca jego umowy. Jak się jednak okazuje, Portugalczyk nie wziął ani funta.

Powyższa informacja może być dla niektórych dużym zaskoczeniem. Do tej pory Ronaldo uchodził za zawodnika, który dba o swoje finanse i niechętnie rezygnuje z możliwych wypłat. Między innymi dlatego nadal nie wiadomo, który klub jest naprawdę zainteresowany usługami zawodnika. Do tej pory największym faworytem do podpisania umowy z zawodnikiem była Chelsea, lecz w najbliższych tygodniach sytuacja może się diametralnie zmienić.

Więcej o:
Copyright © Agora SA