170 milionów za Mbappe. Real zostanie przebity?

Kylian Mbappe stał się głównym celem transferowym Manchesteru United. "Czerwone Diabły" powalczą o gwiazdę PSG. Cristiano Ronaldo z kolei będzie musiał opuścić Old Trafford.

W Manchesterze United niebawem może dojść do wielkich zmian. Po kontrowersyjnym wywiadzie udzielonym dla "The Sun" przez Cristiano Ronaldo, klub myśli nad swoją przyszłością. Niemal pewne jest to, że z drużyną Erika ten Haga pożegna się pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki. Kluczowe jednak okaże się kto przyjdzie w jego miejsce i czy od początku stanie się kluczowym graczem.

Zobacz wideo Spełniła się przepowiednia Brzęczka. "Świat nam zazdrości"

Gwiazda PSG na celowniku "Czerwonych Diabłów"

Jak donosi "The Mirror" Manchester United wykazuje chęć podjęcia negocjacji z Kylianem Mbappe. Francuz nie jest w stu procentach zadowolony z tego, jak wygląda jego pozycja w PSG i chciałby poszukać nowych wyzwań. Jego pozyskanie może być bardzo trudne ze względów finansowych. Francuz wciąż ma ważny kontrakt z paryskim zespołem, a poza tym katarscy właściciele nie są skłonni do tego, aby w ogóle przystąpić do jakichkolwiek negocjacji. 

Manchester United ma jednak plan na sprowadzenie Kyliana Mbappe. Zdaniem "The Mirror" ekipa z Old Trafford byłaby w stanie zaoferować PSG aż 170 milionów euro. Gdyby tak się stało mówilibyśmy o jednym z największych transferów w historii piłki nożnej, a z pewnością rekrodowym, jeśli chodzi o Premier League. Sam 23-latek mógłby być jak najbardziej zainteresowany przenosinami do Manchesteru United. Dołączyłby do klubu z wielką historią oraz w momencie kiedy przyszłoby mu zastąpić swojego idola z dzieciństwa Cristiano Ronaldo. Warunkiem jaki może jednak postawić Francuz, jest to, aby "Czerwone Diabły" zakwalifikowały się do Ligi Mistrzów na kolejny sezon. Bez tego trudno będzie drużynie z Old Trafford w ogóle przystąpić do negocjacji z piłkarzem.

Kylian Mbappe w Manchesterze United stałby się najlepiej opłacanym piłkarzem. Jego pensja mogłaby nawet sięgnąć 50 milionów euro za sezon. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.