Messi sprawił, że śmiechom nie było końca. "Panowie, prosimy..." [WIDEO]

Argentyna mogła na chwilę zadrżeć, gdy na poniedziałkowym treningu reprezentacji Leo Messi złapał się za swoje prawe udo. Jak się jednak szybko okazało, gwiazda PSG chciała w ten sposób zażartować z kolegi z drużyny - Rodrigo de Paula.

Argentyna z będącym w bardzo wysokiej formie Leo Messim jest jednym z faworytów do zdobycia mistrzostwa świata na mundialu w Katarze, który rozpocznie się już w najbliższą niedzielę. "Albicelestes", aktualni mistrzowie Ameryki Południowej, trafili do grupy C razem z Polską, Meksykiem i Arabią Saudyjską

Zobacz wideo Michniewicz: Nikt nie jedzie na mundial dla atmosfery

Messi nastraszył Argentyńczyków. Złapał się za udo. "Panowie, prosimy..."

Zespół Lionela Scaloniego od poniedziałku przebywa już w Katarze, gdzie przygotowuje się do inauguracji mundialu. Z drużyną jest też już Leo Messi, którego PSG w niedzielę pokonało w meczu ligowym Auxerre 5:0.

Były piłkarz FC Barcelony wziął udział w poniedziałkowym treningu kadry narodowej i niejedno serce argentyńskiego kibica mogło się zatrzymać, gdy w trakcie zajęć 35-latek złapał się nagle za prawe udo.

Jak się jednak szybko okazało, był to tylko żart w kierunku Rodrigo de Paula, po czym obaj panowie wybuchli śmiechem.

"Nie panowie, prosimy, nie straszcie nas w ten sposób! Oddychamy..." - skomentował zachowanie Messiego profil twitterowy argentyńskiego ESPN.

Reprezentacja Argentyny swój pierwszy mecz na mistrzostwach świata w Katarze rozegra 22 listopada o godzinie 11:00 czasu polskiego, gdy zmierzy się z Arabią Saudyjską.

Więcej o: