Co za popis Neymara. Maestro. Tak trenuje Brazylia [WIDEO]

Reprezentacja Brazylii podczas ostatniego treningu zorganizowała bardzo ciekawą konkurencję z piłką. Zawodnicy musieli wykazać się olbrzymią techniką. Neymar pokazał swój kunszt i oczarował kolegów.

Już w niedzielę rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Katarze. Kibice odliczają dni do mundialu, a piłkarze powoli pojawiają się na zgrupowaniach swoich reprezentacji. Nie inaczej jest w przypadku kadry Brazylii, która do turnieju przystępuje w roli zdecydowanego faworyta. Brazylijczycy na mistrzostwa świata polecą w bardzo mocnym składzie, ponieważ na każdej pozycji mają zapewnioną wysoką rywalizację oraz Neymara, który na ostatnim treningu popisał się niesamowitym wyczynem, który obieg media społecznościowe. 

Zobacz wideo Co musi zrobić Lewandowski, żeby zostać sportowcem roku?

W ramach urozmaicenia przygotowań do turnieju piłkarze Brazylii zostali poddani interesującej próbie, w której mieli sprawdzić swoje umiejętności techniczne. Konkurencja, w jakiej zawodnicy wzięli udział, polegała na przyjęciu piłki, która spadała najpierw z odległości 30 metrów, a później z 35. Do zabawy zostali zaangażowani Richarlison, Vinicius Jr, Raphinha, Ederson, Eder Militao, Antony oraz Neymar. Pierwszy z wymienionych dobrze poradził sobie z przyjęciem spadającej z 30 metrów futbolówki. Bezkonkurencyjny okazał się jednak Neymar, który wygrał konkurencję dzięki opanowaniu piłki lecącej z 35 metrów prosto na jego stopę. Piłkarze "Canarinhos" nie mogli wyjść z podziwu i razem świętowali wygraną swojego lidera, budując tym samym bardzo dobrą atmosferę przed mundialem. 

Reprezentacja Brazylii zmagania podczas Mistrzostw Świata w Katarze rozpocznie 24 listopada meczem przeciwko Serbii. Następnie w ramach fazy grupowej zmierzy się z Szwajcarią oraz Kamerunem. 

Co trapi selekcjonera trzy dni przed wylotem do Kataru?Michniewicz ma problem, musi zmienić plany. Sytuacja kadry na 3 dni przed wylotem [SPORT.PL LIVE]

Więcej o: