Kiedyś wydał 16 tys. franków na prostytutki. Przemiana brazylijskiej legendy

Problemy z alkoholem, narkotyki, depresja, czy zmarnowany talent. Tych wszystkich słów można użyć do opisu Adriano. Teraz jednak wydaje się, że Brazylijczyk może wyjść na prostą. A wszystko za sprawą 24-letniej partnerki.

Za Adriano od lat ciągnęła się łatka skandalisty. Napastnik zasłynął w świadomości kibiców futbolu występami w Parmie i Interze Mediolan, ale przy tym wszystkim pozostawał ogromnym skandalistą i jednym z wielu brazylijskich piłkarzy, którzy zmarnowali swoją karierę. W tym roku opublikowany został materiał, w którym ujawniono, że 40-latek potrafił wydać 16 tys. franków na usługi prostytutek, żeby odreagować po nieudanych negocjacjach transferowych.

Zobacz wideo Szpilka zdradził część planu na walkę z Wrzoskiem? "Może nie powinienem tego mówić"

Fryzjerka uratuje Adriano? Wzięli ślub cywilny kilka dni temu

Micaela Mesquita została wybranką Adrianka. Relacja piłkarza z 25-letnią fryzjerką jest opisywana w brazylijskich media, jako bardzo burzliwa, która trwa od siedmiu lat. Para próbowała się zejść pięciokrotnie i wydaje się, że teraz wszystko zaczyna się krystalizować, po tym, jak Mesquita opublikowała 9 listopada zdjęcia z ceremonii ślubu cywilnego. Imprezę weselną para planuje na 30 listopada.

- W końcu małżeństwem - napisała Mesquito publikując zdjęcia z podpisania dokumentów podczas ślubu cywilnego z Adriano.

 

Więcej takich informacji znajdziesz na Gazeta.pl

Adriano jest najbardziej znany z gry w Interze Mediolan (2005-2009), z którym aż cztery razy wywalczył mistrzostwo kraju. Życie napastnika zmieniło się diametralnie po śmierci jego ojca. - Od tego dnia z Massimo Morattim [ówczesnym prezesem Interu] traktowaliśmy go jak młodszego brata. Nadal grał w piłkę, strzelał gole, dedykował je swojemu ojcu, wskazując palcem na niebo. Ale po tym telefonie wszystko się zmieniło. Nie byliśmy w stanie wyciągnąć go ze szponów depresji. To moja największa porażka, czułem się bezsilny - opowiadał Zanetti. Więcej o walce Adriano z nałogiem i przyczynach upadku wielkiego piłkarza przeczytasz --> TUTAJ.

Więcej o: