Rywal Polaków otrzymał nieprzyzwoitą ofertę przed mundialem

Guillermo Ochoa będzie jednym z kluczowych piłkarzy reprezentacji Meksyku na mundialu. Znana z portalu dla dorosłych OnlyFans, Wanda Espinosa postanowiła w oryginalny sposób zmotywować bramkarza do dobrego występu na mistrzostwach świata.

Guillermo Ochoa jest jednym z najlepszych meksykańskich bramkarzy w historii. W narodowych barwach wystąpił do tej pory w 131 meczach. Wraz z reprezentacją poleciał na cztery edycje mistrzostw świata, a na dwóch z nich był podstawowym bramkarzem.

Zobacz wideo Największe marzenie Rakowa Częstochowa. 2023 rok? "To niemożliwe"

Meksykańska influencerka motywuje Guillermo Ochoę przed mistrzostwami świata

Ochoa najprawdopodobniej zagra również na zbliżającym się mundialu w Katarze. Ostatni raz Meksyk zagrał w ćwierćfinale turnieju tej rangi w 1986 roku. Kibice mają nadzieję, że na najbliższych mistrzostwach świata kadra zdoła powtórzyć tamten sukces. Wanda Espinosa, meksykańska influencerka znana z portali dla dorosłych postanowiła w oryginalny sposób zmotywować Guillermo Ochoę, aby z jak najlepszej strony zaprezentował się w meczach na mundialu i pomógł kadrze

- Jeśli dotrzecie do ćwierćfinału, sprawię, że będziesz szczęśliwszy, niż gdybyście zdobyli mistrzostwo świata - wyznała w argentyńskim podcaście Elo. Espinosa, która może się pochwalić milionem obserwujących na Instagramie, nie jest pierwszą influencerką, która zachęca meksykańskich piłkarzy do lepszej gry. Daniella Chavez i Jessica Sodi obiecały Hirvingowi Lozano oraz Alvaro Fidalgo bezpłatną subskrypcję własnych profili na stronach dla dorosłych, jeśli dobrze zaprezentują się na mundialu. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Reprezentacja Meksyku pierwszy mecz na mundialu w Katarze rozegra 22 listopada. Tego dnia zmierzy się z Polską. Następnie zagra z Argentyną (26 listopada) oraz Arabią Saudyjską (30 listopada). 

Guillermo Ochoa w przeszłości był zawodnikiem między innymi AC Ajaccio oraz Malagi. Od 2019 roku występuje w meksykańskim Club America. W bieżącym sezonie rozegrał 20 meczów i siedem z nich kończył bez straty bramki. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.