Katar kupił kibiców na MŚ i będzie w szoku. Oto jeden z nich. "Człowiek Cyc"

Holenderskie media zdradziły tożsamość jednego z kibiców, który pojedzie na mistrzostwa świata na koszt Kataru. Okazuje się, że jest nim Harry Goudsblom, znany z pojawiania się na trybunach ze sztucznymi piersiami. - Tak, cycki trafią do walizki. Tak samo, jak opaski kapitańskie OneLove - zapowiedział.

Podróż na mistrzostwa świata w Katarze wiąże się z ogromnymi kosztami i nie każdego stać na taki wydatek. Niedawno wyszło na jaw, że Katarczycy postanowili "kupić" 50 fanów holenderskiej kadry. Organizatorzy zapłacą za lot i zakwaterowanie, ale w zamian oczekują wzmożonej aktywności w mediach społecznościowych. Wszelkie zasady, do których muszą stosować się zaproszeni kibice, zostały spisane w tak zwanym Kodeksie Postępowania. 

Zobacz wideo To będzie napędzać w Wiśle kolejne problemy. Zmiana trenera nie wystarczy

Znany holenderski kibic w grupie zaproszonych

Holenderskie media zdradziły, że jednym z fanów, który poleci na mistrzostwa świata na koszt Kataru jest Harry Goudsblom. Kibic znany jest z tego, że pojawia się na meczach ze... sztucznymi piersiami. Ostatni raz przyłapano go na trybunach podczas meczu towarzyskiego reprezentacji Holandii z Gruzją (3:0) w czerwcu tego roku. - Nawiasem mówiąc, to są piersi z prawdziwego silikonu - wyznał w rozmowie z Voetbalflitsen w 2017 roku. Media nazwały Holendra "Człowiekiem Cycem". 

Goudsblom w rozmowie z Ad.nl wyznał, że przyjęcie propozycji od organizatorów nie było trudne. - Zwykły Holender ma inne zmartwienia. Możemy jechać na mistrzostwa świata za darmo, jak często masz taką szansę? Jedyne, czego się od nas oczekuje, to krzyczeć "Holandia, Holandia" przez trzy minuty i machać flagami. Cóż, mam z tym niewiele problemów, bo jesteśmy za Holandią i jesteśmy tam dla piłki nożnej - wyznał. 

Kibic został również oczywiście zapytany, czy pojawi się na trybunach ze sztucznymi piersiami. - Tak, cycki trafią do walizki. Tak samo, jak opaski kapitańskie OneLove. Po prostu założę strój i zobaczę, co się wydarzy. Ale nie pójdę do więzienia. Jeśli powiedzą mi, że nie wejdę tak ubrany na stadion, to nie założę tego stroju - odpowiedział. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Początek mistrzostw świata zaplanowany jest na 20 listopada. Reprezentacja Holandii pierwszy mecz rozegra dzień później o 17:00. Rywalem tej kadry będzie Senegal. Pozostałymi drużynami, z którymi w fazie grupowej zmierzy się drużyna prowadzona przez Louis van Gaala są Katar oraz Ekwador.

Więcej o:
Copyright © Agora SA