Nowe informacje nt. filmu o Lewandowskim. Kibice będą zawiedzeni

Jeszcze w tym roku miał ukazać się film, ukazujący szczegóły kariery Roberta Lewandowskiego. Premiera dokumentu została jednak przełożona na kolejny rok, o czym poinformowała Magdalena Węglewska. - Ostatnie wydarzenia w karierze Roberta Lewandowskiego muszą zostać uwzględnione w dokumencie - powiedziała rzeczniczka prasowa Amazon Polska.

Często mówi się, że życie sportowców jest gotowym scenariuszem na film. Nie inaczej jest w przypadku Roberta Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski od lat zachwyca w rozgrywkach klubowych, zdobywając liczne trofea i indywidualne wyróżnienia. Od tego sezonu napastnik jest zawodnikiem FC Barcelony, w której udowadnia swoją piłkarską klasę.

Zobacz wideo Robert Lewandowski czy Sadio Mane? Kibice w Monachium wybrali

Premiera filmu o Lewandowskim jednak w przyszłym roku. Wszystko przez transfer do Barcelony i kolejne sukcesy napastnika

Wspaniała kariera Lewandowskiego została doceniona przez platformę Amazon Prime Video, która postanowiła nakręcić dokument o losach piłkarza. Początkowo film ten miał ukazać się jeszcze w tym roku, jednak teraz wiadomo, że premiera odbędzie się w 2023 roku. - Ostatnie wydarzenia w karierze Roberta Lewandowskiego muszą zostać uwzględnione w dokumencie, co spowodowało konieczność przesunięcia premiery na 2023 rok - powiedziała rzeczniczka prasowa Amazon Polska, Magdalena Węglewska, w rozmowie z serwisem wirtualne media.pl.

Neymar wydał oświadczenie po decyzji prokuratury. Nie pozostał jej dłużnyNeymar wydał oświadczenie po decyzji prokuratury. Nie pozostał jej dłużny

O pomyśle na powstanie filmu Amazon Prime Video poinformowało w 2021 roku. Sam projekt przypadł do gustu samemu napastnikowi. - Pomysł na ten film jest nieoczywisty, dlatego zdecydowałem się na jego realizację. To będzie historia wzlotów i upadków, momentów siły, ale i chwil słabości. Bez upiększania, tak jak było naprawdę - stwierdził Lewandowski.

Konieczność przełożenia premiery filmu wyniknęła z transferu Polaka do FC Barcelony i jego bardzo dobrej postawy w katalońskich barwach. Biorąc pod uwagę fakt, że już niedługo rozpoczynają się mistrzostwa świata z udziałem kadry Czesława Michniewicza, w dokumencie mogą się też znaleźć nawiązania do występu reprezentacji w Katarze.

Andrzej TwarowskiViaplay się pospieszyło. Nowy komentator w rozpisce. I to przy hicie

Przypomnijmy, że polscy piłkarze na mundialu będą rywalizować w grupie C. Drużyna zmagania rozpocznie 22 listopada od meczu z Meksykiem. Cztery dni później zawodnicy Michniewicza zmierzą się z Arabią Saudyjką, a 30 listopada z najgroźniejszą w stawce Argentyną. Mistrzostwa świata w Katarze odbędą się w dniach 20 listopada - 18 grudnia.

Więcej o: