Sędzia przerywa mecz przez kibiców. Nagle piłkarz pada na kolano

Mecz pomiędzy Standardem Liege a Anderlechtem zakończył się wynikiem 3:1 dla gospodarzy. Nie wynik był jednak najważniejszy. Najpierw zawody przerwały race rzucane przez kibiców, a później piłkarz gospodarzy oświadczył się swojej partnerce, która również profesjonalnie gra w piłkę nożną.

Aron Donnum postanowił wykorzystać zwycięstwo nad Anderlchetem, by oświadczyć się piłkarce Tottenhamu Celin Bizet Ildhusoy. Okazało się, że pomogły mu w tym wydarzenia podczas hitowego spotkania ligi belgijskiej.

Zobacz wideo Świątek i Osaka zdominują kobiecy tenis? "Rośnie wielka rywalizacja"

Racowisko, wygrana Anderlechtu w hicie i oświadczyny sportowej pary

W 64. minucie meczu Standard Liege - Anderlecht sędzia postanowił przerwać zawody z powodu zachowania kibiców przyjezdnych. Fanatycy z Brukseli zaczęli odpalać race i rakiety, które wyrzucali z trybun na boisko.

Mecz przerwano przy wyniku 3:1 dla Standardu, co postanowił wykorzystać norweski napastnik Aron Donnum, który w okręgu stworzonym przez kolegów z zespołu oświadczył się Celin Bizet Ildhusoy. Kobieta przyjęła oświadczyny piłkarza. - Najprawdopodobniej pobierzemy się w przyszłym roku. Byliśmy razem od dwóch lat i wiem, że bardzo chciała wyjść za mąż, więc nie było wątpliwości - przekonywał Donnum w pomeczowej rozmowie ze stacją Eleven.

Po zakończeniu spotkania na Twitterze pojawiło się zdjęcie prezentujące okoliczności, w jakich Celin Bizet Ildhusoy przyjęła oświadczyny Arona Donnuma.

Partnerka piłkarza jest zawodniczką kobiecej sekcji Tottenhamu, której barwy reprezentuje od sierpnia 2022 roku. Wcześniej Celin Bizet Ildhusoy reprezentowała barwy Paris Saint-Germain, ale we francuskim klubie wystąpiła jedynie w sześciu spotkaniach. Ildhusoy ma za sobą również 11 występów w reprezentacji Norwegii. W kadrze narodowej zdobyła pięć goli. Jej narzeczony Aron Donnum w reprezentacji Norwegii zagrał dwukrotnie.

 
Więcej o: