Jednoznaczny i szokujący werdykt. Lewandowski lepszy od Benzemy

Dominik Wardzichowski
Kto jest obecnie lepszym napastnikiem: Robert Lewandowski czy Karim Benzema? - to pytanie zadaliśmy kibicom na Estadio Santiago Bernabeu. Wynik? Szkoujący, ale tylko w związku z lokalizacją przeprowadzonej przez nas sondy.

Robert Lewandowski błyszczy w Hiszpanii. Polak od razu stał się nie tylko niekwestionowaną gwiazdą Barcelony, ale całej ligi. A przecież w La Liga wyśmienitych napastników nie brakuje. Jednym z nich jest Karim Benzema, który w poprzednim sezonie wygrał z Realem Madryt niemal wszystko, co było do wygrania. Nic więc dziwnego, że Francuz jest faworytem do wygrania Złotej Piłki za sezon 2021/2022. Ale zanim wielka gala "France Football", to Benzema stoczy bezpośredni pojedynek z Robertem Lewandowskim w El Clasico. My z tej okazji postanowiliśmy zapytać kibiców w Madrycie, kto jest obecnie lepszym napastnikiem? Odpowiadali m.in. fani z Hiszpanii, Meksyku, Niemiec, Wielkiej Brytanii, a także z Francji i z Polski. Kto wygrał? Zobaczcie sami:

Zobacz wideo Lewandowski czy Benzema? Szokujący wynik prosto z Madrytu

Kulisy pierwszego El Clasico z udziałem Roberta Lewandowskiego będziecie mogli śledzić w Sport.pl, na Gazeta.pl i w naszych mediach społecznościowych. W Madrycie jest nasz specjalny wysłannik Dominik Wardzichowski, który przybliży Wam atmosferę jednego z najważniejszych meczów w Europie. Pierwszy gwizdek w niedzielę 16.10 o godz. 16:15. Relacja w Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o: