Grzegorz Krychowiak komentuje swoje fenomenalne gole. Króciutko

Ten mecz należał do Grzegorza Krychowiaka. Reprezentant Polski podbił Arabię Saudyjską dwoma pięknymi, niemal identycznymi strzałami w okienko w meczu Al Shabab z Al Feiha. Na komentarz samego piłkarza nie trzeba było długo czekać. "Kopiuj + wklej" - wymownie podsumował Krychowiak.

Grzegorz Krychowiak zdobył swoje pierwsze dwie bramki w nowym klubie i to w dodatku jakiej urody! Polak może teraz uchodzić w Arabii Saudyjskiej za specjalistę od strzałów z dystansu. W ciągu zaledwie szesnastu minut niemal w taki sam sposób dwukrotnie pokonał bramkarza Al Feiha. Tym sam zapewnił swojemu Al Shabab piąte zwycięstwo w sezonie. Jego klub wygrał to spotkanie 2:1.

Zobacz wideo Krychowiak pokazał Rosjanom prawdziwą twarz. "Cywilna odwaga" [SPORT.PL LIVE #16]

Krychowiak krótko o swojej bramce. "Siadło"

Bohater całego zamieszania postanowił odnieść się do swojego wyczynu i króciutko podsumował obie bramki. Na swoim profilu na Facebooku udostępnił nagrania obydwu akcji i każde opatrzył wymownym komentarzem. - Siadło - bez ogródek przyznał Krychowiak, komentując pierwszego gola.

Reprezentant Polski zebrał pod wpisem mnóstwo gratulacji i pochwał. Nie mogło zabraknąć również i uszczypliwości. - No szkoda, że w reprezentacji Ci nie siada… - skomentował jeden z użytkowników. To jednak wyjątek, bo większość internautów wyraziła swoje uznanie i wsparcie przed nadchodzącym mundialem w Katarze. - 22.11., 90 minuta meczu z Meksykiem... oby. Chcemy widzieć takiego Grzegorz Krychowiak w kadrze - napisał jeden z nich.

Akcja kopiuj, wklej! Krychowiak ustrzelił dublet

Nad drugim trafieniem Krychowiak również długo się nie rozwodził. - Kopiuj + wklej, ważne zwycięstwo. Brawa dla drużyny - dodał pomocnik Al Shabab. Rzeczywiście obie bramki są do siebie łudząco podobne, choć jeden z fanów na Facebooku bardziej docenił tę drugą. - Obydwa gole ładne, ale dla mnie drugi ładniejszy - mniej miejsca i czasu na decyzję. Brawo oby tak dalej - zauważył. - Krycha zamyka usta wszystkim krytykom. Mogliby sobie gadać ze słaba liga ale tych dwóch bramek nie obroniłby nikt, nawet Szczęsny Wojtek - przyznaje drugi.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Dwa gole Krychowiaka sprawiły, że Al Shabab ma na koncie komplet zwycięstw w tym sezonie saudyjskiej ekstraklasy. W pięciu meczach zespół Polaka zdobył 15 punktów i o trzy wyprzedza wicelidera Al-Hilal. Na kolejne popisy naszego zawodnika trzeba poczekać do czwartku. Wtedy to Al Shabab podejmie u siebie Al-Raed.

Więcej o: