Powtórzył cieszynkę Cristiano Ronaldo i... wtopa. Tragiczna [WIDEO]

Podekscytowany kibic próbował odtowrzyć słynną cieszynkę Cristiano Ronaldo. Niestety radość po golu skończyła się dla niego kontuzją, wizytą w szpitalu i... sławą w internecie. Film z kuriozalnej sytuacji obejrzało już ponad 5 milionów ludzi.

Cristiano Ronaldo od blisko 20 lat gra na najwyższym poziomie. Portugalczyk stał się idolem milionów kibiców na całym świecie. Ci śledzą jego każdy mecz, czy wpis w mediach społecznościowych. Niektórzy próbują go nawet naśladować. Dla jednego z fanów, który chciał celebrować zdobycie bramki wzorem swojego ulubionego piłkarza, skończyło się to wizytą w szpitalu.

Zobacz wideo Lewandowski, Szczęsny i polscy kibice. Biało-czerwone szaleństwo w Cardiff

Powtórzył cieszynkę Cristiano Ronaldo i... wylądował w szpitalu

Na Twitterze popularność zyskał film z amatorskiego meczu kilku znajomych. Nagranie trafiło do sieci już w marcu, jednak dopiero po kilku miesiącach zyskało niespodziewany rozgłos. Wszystko za sprawą niespodziewanego zakończenia. Jeden z mężczyzn, wykonywał rzut karny. Podbiegł do piłki i pewnie umieścił ją w bramce. Postawił świętować, prezentując słynną cieszynkę Cristiano Ronaldo, jednak nie wszystko poszło po jego myśli.

PSG chce zagrać na nosie BarceloniePSG kupuje klub, by zaszkodzić Barcelonie. Emir Kataru wydał rozkaz

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Portugalczyk słynie z tego, że po golu biegnie do narożnika boiska, wyskakuje wysoko w górę, a gdy ląduje na dwóch nogach z jego ust wydobywa się głośnie "siuuuu!". Bohater nagrania powtórzył wszystko udanie do chwili lądowania. Gdy wydał z siebie okrzyk sukcesu, niespodziewanie ugięła się pod nim lewa noga. Mężczyzna całym ciężarem ciała upadł na tę kończynę. Szybko okazało się, że konieczna jest wizyta w szpitalu. 

W dalszej części nagrania możemy zobaczyć pechowca już na wózku inwalidzkim podczas pobytu w placówce i niezbędnych badań. Nie wiadomo, co dokładnie stało się z jego nogą. Wnioskując po ostatnim kadrze, nie było jednak chyba tak źle. Widzimy na nim fana Cristiano Ronaldo z uśmiechem delektującego się pizzą i piwem. Całą sytuację można zobaczyć poniżej. 

Britain Soccer Champions LeagueByły trener ujawnił tajemnicę genialnej formy Haalanda. "To było szalone"

Więcej o: