Ceny biletów na mecz Polska - Chile zwalają z nóg. "Odklejka piękna"

PZPN podał ceny biletów na mecz Polska - Chile, ostatni sprawdzian przed MŚ 2022 w Katarze. Za obejrzenie sparingu trzeba zapłacić od 120 do nawet 240 złotych. Kibice są zdegustowani. "Odklejka piękna" - czytamy w sieci.

Mistrzostwa świata w Katarze rozpoczną się 20 listopada. Dwa dni później kadra Czesława Michniewicza rozegra pierwszy mecz na turnieju. Rywalem Biało-Czerwonych będzie Meksyk. Dzień przed wylotem do Kataru Polacy zagrają towarzysko z Chile. Mecz odbędzie się na Stadionie Narodowym. Ceny biletów zwalają z nóg.

Zobacz wideo Hit! Wojciech Szczęsny żartuje z Garetha Bale'a: Nie chcę psuć sobie relacji

PZPN podał ceny biletów na mecz z Chile. Tanio nie będzie

W środę PZPN opublikował szczegółowy harmonogram sprzedaży biletów na mecz towarzyski z Chile. Sprzedaż zamknięta ruszy 24 października i będzie dostępna przez aplikację InPost Fresh. Trzy dni później wejściówki trafią do ogólnej dystrybucji.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

Selekcjoner kadry U-17 Marcin WłodarskiSkandal alkoholowy w reprezentacji Polski U-17. Dwóch piłkarzy wyrzuconych

Kibice widząc ceny mogą złapać się za głowę. Najtańsze bilety normalne kosztować będą...120 złotych (kategoria III). Są to jednak miejsca o słabszej widoczności. Za najlepsze miejsca i kategorię I trzeba będzie zapłacić dwa razy tyle - 240 złotych. Bilety dla osób niepełnosprawnych będą z kolei za 90 złotych. Pakiety rodzinne, a więc dziecko do lat 12 plus rodzic, będą kosztować 160 złotych.

Ceny biletów na mecz Polska - Chile:

  • kategoria I - 240 zł
  • kategoria II - 180 zł
  • kategoria III - 120 zł
  • bilet rodzinny (dziecko do 12 roku życia + dorosły) - 160 zł
  • osoby niepełnosprawne (na wózku z opiekunem) - 90 zł
  • easy access (osoby ze znaczną niepełnosprawnością z opiekunem, max. 176 miejsc) - 90 zł

Biorąc pod uwagę, że jest to jedynie mecz towarzyski, ceny są zaskakująco wysokie. Warto zwrócić uwagę, że identyczne ceny obowiązywały na mecz Ligi Narodów z Holandią czy finał baraży ze Szwecją. PZPN nie zdecydował się więc na obniżkę.

Polska może trafić do grupy śmierci el. Euro 2024. Koszmar. Najczarniejszy scenariuszPolska może trafić do grupy śmierci el. Euro 2024. Koszmar. Najczarniejszy scenariusz

Internauci nie kryją oburzenia cenami. "Dobra, dobra, możecie wysyłać nowe twitty - ale czy nie jest to poj...e, że ceny na sparingi i mecze o punkty są w takiej samej cenie?" - zastanawia się jeden z kibiców.

"Ceny meczów towarzyskich takie same jak na mecze Ligi Narodów? O co tu chodzi? Pierwszeństwo mają posiadacze aplikacji inpost fresh? Stadion Narodowy teraz należy do Inpost czy co? Bezsens totalny" - dodaje inny.

Kibice zwracają uwagę na identyczne ceny we wspomnianym meczu ze Szwedami. "240 PLN za sparing. Dokładnie tyle samo, ile za decydujący o grze na MŚ 2022 baraż z Szwecją. Odklejka piękna XD" - czytamy.

Więcej o: