Najlepsza niespodzianka ślubna, jaką można sobie wyobrazić. Piękny gest gwiazdy [WIDEO]

Mohamed Salah przebywa aktualnie na reprezentacyjnym zgrupowaniu. Egipcjanin w czwartek zaskoczył parę nowożeńców przebywającą w tym samym hotelu, w którym mieszka kadra Egiptu.

Reprezentacja Egiptu podczas trwającego zgrupowania przebywa w jednym z hoteli w Aleksandrii. W tym samym miejscu odbywała się sesja ślubna nowo pobranej pary. Do jednego ze zdjęć zapozował Mohamed Salah, który zaskoczył nowożeńców.

Zobacz wideo Poruszony Lewandowski o ukraińskiej opasce: Sam ją lepiłem, sklejałem

Mohammed Salah przeszkodził w ślubnej sesji

W czwartek dwoje nowożeńców pozowało do zdjęć w hotelu w Aleksandrii. Podczas jednego ze zdjęć parę zaskoczył przebywający w tym samym hotelu Mohamed Salah. Skrzydłowy Liverpoolu po prostu wszedł przed obiektyw i z uśmiechem zapozował wraz z małżeństwem. Po zrobieniu zdjęcia Salah momentalnie oddalił się do kolegów udających się na miejsce zbiórki i zostawił zaskoczonych państwa młodych.

Mohamed Salah wraca do formy w reprezentacji Egiptu

Mohamed Salah nie może zaliczyć początku sezonu ligowego do udanych. Jego Liverpool po sześciu meczach zajmuje dopiero ósme miejsce w Premier League, a Egipcjanin zdobył tylko dwa gole i dołożył dwie asysty. Salah przebywa aktualnie na zgrupowaniu reprezentacji Egiptu, która wygrała już jedno spotkanie 3:0 z Nigrem, a skrzydłowy zdobył dwa gole. Egipcjan czeka jeszcze spotkanie z Liberią. Mecz zaplanowano na wtorek 27 września o godzinie 20:00.

Od 11 lipca reprezentacja Egiptu ma nowego szkoleniowca. Portugalczyk Rui Vitória zastąpił na tym stanowisku Ehaba Galala, który poprowadził Salaha i spółkę w jedynie trzech spotkaniach. Reprezentacja Egiptu nie zagra na tegorocznym mundialu. Faraonowie przegrali w finale baraży z Senegalem po serii rzutów karnych.

Copyright © Agora SA