Brat Paula Pogby ujawnia kolejne fakty. "Wszyscy poznają prawdę o tobie"

- Jeśli te wiadomości zostały opublikowane przez bota, to znaczy, że zostałem zatrzymany z powodu działań współpracowników mojego brata lub policji. Czyli ich oszczerstwa, które mają na celu ucieszenie mnie, przynoszą swój efekt - to tylko fragment słów Mathiasa Pogby, które opublikował na swoim Twitterze w piątkowy poranek.

Konflikt między Paulem Pogbą, a jego bratem Mathiasem wchodzi w kolejny etap. Starszy z braci został kilka dni temu zatrzymany i przebywa w areszcie, gdzie czeka na decyzję sądu dotyczącą zwolnienia za kaucją. Jest jednym z czterech podejrzanych w sprawie próby wyłudzenia 13 milionów euro od młodszego z braci. W ostatnich dniach wyciekły także zeznania gwiazdy Juventusu.

Zobacz wideo

"Wszyscy poznają prawdę o tobie". Mathias Pogba uderza w Paula Pogbę

32-latek w serii kilkunastu wpisów na Twitterze informuje o "długo wyczekiwanych rewelacjach" dotyczących jego brata. Dalej utrzymuje, że jest niewinny i zamierza walczyć o to w sądzie. Zapewnia, że "maski spadną" i wszyscy zobaczę Paula Pogbę, jako "wielkiego hipokrytę i przebiegłego manipulatora". 

- To co mam do przedstawienia, nie ogranicza się tylko do Mbappe. Bycie sławnym niekoniecznie oznacza bycie dobrym człowiekiem. Nikt nie jest ponad prawem - podkreśla Mathias Pogba. Jego zdaniem matka obu braci obstaje za Paulem, ponieważ "została do tego zmuszona". Podkreśla, że ich najbliższa rodzina i bliscy są w niebezpieczeństwie z powodu działań zawodnika Juventusu - Nie zdawałem sobie z tego sprawy, dopóki nie zdradził swoich bliskich i porzucił nas, nie mówiąc o tym nikomu.

- Musiałem zacząć mu wypominać jego zachowanie, zanim raczył zaopiekować się naszą matką. Oczywiście, nie zapewnił jej żadnej ochrony, a sam schował się w swojej willi z armią ochroniarzy. A i tego nie zrobił za nic, bo w zamian za opiekę, matka ma trzymać jego stronę - tak brzmią kolejne rewelacje Mathiasa Pogby.

Powraca sprawa Mbappe i szaman Paula Pogby

Starszy z braci przywołuje kolejne wątki, jakoby jego brat korzystał z usług szamana, który miał rzucić klątwę na Kyliana Mbappe. 32-latek twierdzi, że miało to miejsce w 2019 roku przy okazji spotkania Manchesteru United z PSG w Lidze Mistrzów

- Mój brat w ostatnich latach stał się wyznawcą szamanizmu. Ten szaman kilkakrotnie rzucał klątwy na różnych zawodników, w tym na wspaniałego Kyliana Mbappe. Robił to z zazdrości, albo żeby wygrać mecz. Paul kilkakrotnie starał się zbliżyć do Mbappe, udając jego przyjaciela. Można ich było często zobaczyć razem - twierdzi Mathias Pogba. Jego zdaniem miało niemalże dojść do tego, że gwiazda PSG miała uzależnić swoje pozostanie w Paryżu od przyjścia byłego zawodnika Manchesteru United. 32-latek dodaje na koniec szokująco, że sam szaman miał przerwać "rzucanie klątwy na Mbappe w obawie przed zrujnowaniem mu kariery".

Więcej takich informacji znajdziesz na Gazeta.pl

Cała sprawa bez wątpienia będzie miała swoje kolejne odsłony. Jakby Paulowi Pogbie tego było mało, to Francuz jeszcze dochodzi do siebie po kontuzji kolana i ściga się z czasem, żeby wrócić do gry w Juventusie i mieć szanse na wyjazd do Kataru na mistrzostwa świata.

Więcej o: