Z tej strony Mourinho nie znaliśmy. Wystąpił w teledysku znanego rapera [WIDEO]

Jose Mourinho po raz kolejny sprawił, że zrobiło się o nim głośno. Tym razem nie za sprawą wydarzeń boiskowych, a udziału w teledysku popularnego brytyjskiego rapera Stormzy'ego. Portugalczyk pojawił się w klipie, który szybko zyskał popularność w sieci.

Jose Mourinho od wielu lat buduje swoją markę w piłkarskim świecie. Poza znakomitymi umiejętnościami trenerskimi Portugalczyk jest znany ze swoich licznych, często zaskakujących lub nawet kontrowersyjnych wypowiedzi. Tym razem postanowił jeszcze bardziej zszokować kibiców, wcielając się w nową rolę.

Zobacz wideo Od lat 90. zarobki piłkarzy w Wielkiej Brytanii wzrosły 1500 proc. Jak to możliwe? Wybierz serwis

Hiszpanie przejechali się po Lewandowskim. Hiszpanie przejechali się po Lewandowskim. "Zmiażdżony"

Mourinho wystąpił w teledysku

Trener AS Romy pojawił się w teledysku popularnego brytyjskiego rapera Stormzy'ego. Portugalczyk widoczny jest już na samym początku klipu, gdzie wykonał popularny gest "uciszenia krytyków". Do muzyki z kolei zostały dołączone jego słowa na temat krytycznych słów dotyczących jego pracy.

W sieci szybko zrobiło się głośno na temat nieoczekiwanej roli Mourinho. Portugalczyk skomentował udział w teledysku na swoim profilu na Instagramie. "Świetnie się bawiłem, biorąc udział w nowym teledysku Stormzy'ego, który został dzisiaj udostępniony" - napisał.

Trudny sezon AS Romy

Po udanym poprzednim sezonie, zakończonym wygraniem przez AS Romę Ligi Konferencji Europy, w obecnych rozgrywkach drużyna ze stolicy Włoch przeżywa trudniejszy okres. W ostatnich trzech kolejkach Serie A drużyna Mourinho zanotowała dwie porażki i po siedmiu kolejkach zajmuje szóste miejsce w tabeli.

Spain Women Dispute SoccerBunt w Hiszpanii. 15 zawodniczek grozi, że to koniec

W europejskich rozgrywkach AS Roma również nie radzi sobie zbyt dobrze. W tym roku ekipa Mourinho rywalizuje w Lidze Europy i na początek zmagań grupowych przegrała 1:2 z Łudogorcem Razgrad. W drugiej serii gier wygrała jednak 3:0 z HJK Helsinki. Na początku października Roma zagra z kolei u siebie z Betisem Sewilla.

Więcej o: