Beckham stał w kolejce od drugiej w nocy, by oddać hołd królowej

- Usłyszenie historii wszystkich tych ludzi jest wyjątkowe - w takich słowach David Beckham komentował wielogodzinne stanie w kolejce osób, które chciały pożegnać Elżbietę II.

Zgromadzeni w ogromnych kolejkach obywatele Wielkiej Brytanii bez trudu wypatrzyli w niej Davida Beckhama, który dołączył do rzeszy ludzi chcących oddać hołd zmarłej królowej. Legenda Manchesteru United czekała na tę możliwość 12 godzin.

Zobacz wideo Lewandowski wrócił do domu. Reakcja kibiców podzielona

Beckham dołączył do kolejki w piątek nad ranem

W takich sytuacjach nie ma komfortu. David Beckham dołączył do tłumu ludzi o godzinie 2 nad ranem. Chociaż początkowo fani nie rozpoznali byłego zawodnika Realu Madryt, tak przed południem sytuacja uległa zmianie. Podchodzili do Beckhama, robili sobie z nim zdjęcia, co doprowadziła to pewnego przestoju, a za co były piłkarz bardzo przepraszał. - Ten dzień zawsze miał być trudny. Nasze myśli są z rodziną królewską - mówił dziennikarzom Beckham. 

"Ten dzień był dla mnie wyjątkowy". Beckham o przyjęciu Orderu Imperium Brytyjskiego

Anglik przyznawał, że wyjątkowym momentem w jego życiu było przyjęcie Orderu Imperium Brytyjskiego, który odebrał z rąk królowej Elżbiety w listopadzie 2003 roku. - Tego dnia byli ze mną moi dziadkowi, którzy byli wielkimi zwolennikami rodziny królewskiej. Miałem to szczęście, że to był jeden z tych momentów w moim życiu, które mogłem spędzić w pobliżu Jej Wysokości. 

Więcej takich informacji znajdziesz na Gazeta.pl

David Beckham rozegrał dla Anglii 115 spotkań, w trakcie których wystąpił na pięciu wielkich imprezach. W swojej barierze reprezentował barwy m.in. Manchesteru United, Realu Madryt, czy Los Angeles Galaxy.

Pogrzeb zmarłej 8 września bieżącego roku królowej Elżbiety II zaplanowany jest na poniedziałek, 19 września.

Więcej o: