Ronaldinho wraca na boisko. Znów będzie można podziwiać magika

Ronaldinho znów wróci na boisko. Brazylijczyk ponownie będzie chciał pokazać swoje piłkarskie umiejętności i wprawić w zachwyt swoich fanów.

Ronadlinho Gaucho oficjalnie karierę piłkarską zakończył w 2018 roku. Jego ostatnie sezony na profesjonalnym poziomie nie przypominały już najlepszej wersji brazylijskiego magika, lecz wciąż na jego twarzy pojawiał się uśmiech i duży entuzjazm czym zarażał fanów. Najlepsze lata Brazylijczyka przypadają na okres pomiędzy 2003 a 2008 rokiem kiedy reprezentował barwy Barcelony, choć i ostatnie 2 lata w "Dumie Katalonii" to już był lekki regres w porównaniu z czasem, kiedy zdobywał złotą piłkę

 

Ronaldinho wciąż cieszy się sporą popularnością na całym świecie. Jest zapraszany na różne sportowe wydarzenia i jest twarzą wielu marek. Tym razem dzięki turniejowi dla dzieci i młodzieży w Ekwadorze będziemy mogli znów zobaczyć popisy słynnego Brazylijczyka. Oprócz meczów młodych piłkarzy fani będą świadkami powrotu na boisko legendy Barcelony, która wraz z takimi graczami jak Fabian Vargas, czy Carlos Fernando Navarro Montoya wystąpi w pokazowym spotkaniu, o czym poinformował dyrektor generalny turnieju Sur Cup Hugo Gonzalez. 

Mecz odbędzie się 24 września i będzie to już trzecia wizyta Ronaldinho w Ekwadorze. 42-latek w 2016 roku rozegrał mecz pokazowy w barwach drużyny legend Barcelony przeciwko Guayaquil. Niedawno był też widziany w tym kraju podczas reklamowania jednego z bukmacherów. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA