Wygrali 25:0. Kosmiczny mecz. Lider tabeli pokazał moc

Do potężnego gradobicia goli doszło w spotkaniu w ramach klasy okręgowej (7 poziom rozgrywek) w meczu Biała Brunary - Sandecja II Nowy Sącz. Rezerwy klubu z Nowego Sącza wygrały aż 25:0.

Dwóch piłkarzy zanotowało w tym meczu po hat-tricku, jeden strzelił cztery bramki, a największym wyczynem popisał się Jakub Wróbel, który 8-krotnie pokonał bramkarza rywali. W przeszłości napastnik występował w ŁKS czy Stali Mielec. Większość bramek padła w drugiej połowie, a po wysokim zwycięstwem na inaugurację Klasy okręgowej, grupa: Nowy Sącz, rezerwy Biało-Czarnych plasują się na szczycie tabeli.

Zobacz wideo Lewandowski czy Messi? Pytamy kibiców w Barcelonie. Miażdżąca różnica

"Zimny prysznic" w okręgówce. Sandecja II Nowy Sącz grała w tym meczu zawodnikami z I ligi

- Zimny prysznic. Przegrywamy z wzmocnioną przez zawodników z pierwszej kadry, drużyną rezerw Sandecji Nowy Sącz – czytamy na social mediach Białej Brunary. Poza wspomnianym strzelcem 8 goli, w meczu z Biała zagrało również 6 innych piłkarzy, którzy na co dzień występują w I drużynie, na poziomie I ligi.

Sandecja przed poprzednim sezonem z powodów finansowych zawiesiły drużynę rezerw. Podjęto decyzję o tymczasowym zamrożeniu II drużyny. Drużyna nie przystąpiła do rozgrywek IV ligi (dwie klasy wyżej niż obecnie).

W tym roku drużyna rezerw oczywiście została reaktywowana, ale z uwagi na wycofanie się przed rokiem rozpoczynają niejako od początku. Są murowanym kandydatem do awansu, a kolosalna wygrana jest zwiastunem powrotu.

Wynik, choć miażdżący wcale nie jest rekordem w Polsce. Przed rokiem Wybrzeże Rewalskie Rewal na poziomie okręgowym wygrało z Pomorzaniną Nowograd aż 53:0. Wcześniej zarejestrowano między innymi wygraną TPS II Winogrady 46:0 z Big Show FC.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.