Cash nie dokończył spotkania i zszedł z boiska z urazem. Zawinił upał

Aston Villa wygrała 2:1 z Evertonem w drugiej kolejce Premier League. Spotkania nie dokończył Matty Cash, który zszedł z boiska z powodu urazu. Piłkarz ma być gotowy do gry już za tydzień - poinformował Michał Gutka z Viaplay.

Na inaugurację nowego sezonu Premier League Aston Villa przegrała 0:2 z Bournemouth, co zostało przyjęte jako pewna niespodzianka. W meczu drugiej kolejki drużyna prowadzona przez Stevena Gerrarda podejmowała u siebie Everton. W obu spotkaniach na boisko w wyjściowym składzie wybiegł prawy obrońca reprezentacji Polski Matty Cash.

Cash nie dokończył spotkania, ale będzie gotowy już na następny mecz

Gospodarze otworzyli wynik spotkania w 31. minucie, kiedy podanie od Ollie'go Watkinsa na bramkę zamienił Danny Ings. Przez długi czas wszystko wskazywało na to, że będzie to jedyne trafienie w tym meczu. W 85. minucie po kolejnej asyście Watkinsa na listę strzelców wpisał się jednak Emiliano Buendia, a po dwóch minutach samobójcze trafienie zaliczył Lucas Digne.

Ostatecznie zawodnicy Gerrard utrzymali korzystny wynik. To pierwsza wygrana Aston Villi w sezonie. Spotkania nie dokończyl Matty Cash, który w doliczonym czasie opuścił boisko z powodu urazu.

Carlo Ancelotti zapowiedział zakończenie trenerskiej karieryCarlo Ancelotti zapowiedział zakończenie trenerskiej kariery

Kontuzja zawodnika byłaby bardzo złą informacją w perspektywie zbliżających się mistrzostw świata w Katarze. Na szczęście Cashowi nie stało się nic poważnego, o czym zapewnił dziennikarz Viaplay Michał Gutka. - Porozmawiałem krótko z Mattym Cashem po meczu. Zapewniał, że nie stało mu się nic poważnego. Dały o sobie znać skurcze w dużym upale. Będzie do gry na trzecią kolejkę - czytamy na Twitterze. W kolejnym spotkaniu Premier League zespół Polaka zmierzy się 20 sierpnia na wyjeździe z Crystal Palace.

Szymon Żurkowski podczas prezentacji zawodnika po wypożyczeniu do Empoli z Fiorentiny.  Źródło: Twitter.com/EmpoliCalcio; 2020Szymon Żurkowski dopnie swego? Fiorentina może zgodzić się na transfer